Neler Yeni

Bluetooth Gamepad Önerisi

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Bütçe
9999
Şuan bilgisayarım yok ama sahip olduğum geforcenow üyeliğim Xbox ultimate üyeliğim ve sahip olduğum oyunlarım var ayrıca tablet televizyon ve telefonda var bu 3 cihaz ile oyun oynayabileceğim gamepad arıyorum 1 tane ürün buldum eğer ki daha farklı tavsiyeleri olan varsa onun dediğini de alabilir yapabilirim ürünler illa ki Türkiye satış olmak zorunda değil Ali express de olabilir yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Anonim Ankh
Bütçen yeterse 8BitDo Ultimate öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://amzn.eu/d/hdAHN9s

Kargo, vergi dahil daha ucuz satan yer varsa diye araştırabilirsin, ben çok bakamadım.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammed Enes Topraklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Anonim Ankh
Tuşların yeri neden yanlış ankastrem kalktı be
🤣🤣

Bence XBOX tipi daha kullanışlı, PS gamepad'lerinde parmaklar ters kalıyor, normalde joystick ile tuşları kullandığımız içinde aynı hizada olmaları daha mantıklı.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammed Enes Topraklı
🤣🤣

Bence XBOX tipi daha kullanışlı, PS gamepad'lerinde parmaklar ters kalıyor, normalde joystick ile tuşları kullandığımız içinde aynı hizada olmaları daha mantıklı.

şu veya
Şu nasıl farklı tavsiyelere açığım

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Anonim Ankh
O ürünleri hiç bilmiyorum, ben 8BitDo'nun Ultimate C modelini kullandığım için, rahatlıkla bu markanın ürünlerini önerebilirim ve öneren de bir çok kişi var zaten ama başka markalarda deneyimim yok malesef, yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Yarın bu konuyu öne çıkarın daha fazla kişi görüp yardımcı olabilir.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammed Enes Topraklı
O ürünleri hiç bilmiyorum, ben 8BitDo'nun Ultimate C modelini kullandığım için, rahatlıkla bu markanın ürünlerini önerebilirim ve öneren de bir çok kişi var zaten ama başka markalarda deneyimim yok malesef, yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Yarın bu konuyu öne çıkarın daha fazla kişi görüp yardımcı olabilir.
Hocam o bütçeye çıkacak olsam çıkabilsem Xbox seri9 veya dualsense almak daha mantıklı değil mi

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Anonim Ankh
Hocam o bütçeye çıkacak olsam çıkabilsem Xbox seri9 veya dualsense almak daha mantıklı değil mi
Tartışılır, benim attığım XBOX 9.Nesilden daha iyiydi ama o bütçeye çıkmışken Orijinal markası olsun XBOX olsun da denilebilir.
Bu arada DualSense bakma PC'de oyunlarda uyumluluk sorunları yaşaman olası, Steam'deki oyunlar için Steam bir şekilde tanıtıyor ama Steam harici başka platformlarda oyunların varsa DualSense çalışmayabilir. XBOX, Microsoft, Windows bunlar aynı şey olduğu için tam uyumlu birbirleriyle.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Tartışılır, benim attığım XBOX 9.Nesilden daha iyiydi ama o bütçeye çıkmışken Orijinal markası olsun XBOX olsun da denilebilir.
Bu arada DualSense bakma PC'de oyunlarda uyumluluk sorunları yaşaman olası, Steam'deki oyunlar için Steam bir şekilde tanıtıyor ama Steam harici başka platformlarda oyunların varsa DualSense çalışmayabilir. XBOX, Microsoft, Windows bunlar aynı şey olduğu için tam uyumlu birbirleriyle.
Benim şuan bilgisayarım yok eğer bilgisayarım olsa gamepad ihtiyacım yok o yüzden geforcenow da çalışan Xbox cloud da çalışan vs vs sistemlerde çalışan kol lazım bana tablet telefon televizyon için

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,940
İsim
Sarp Yılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,344