Neler Yeni

Yardım BMW 1.16 Alınır Mı??

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Hocam temizleri yok hep ağır hasarlılar var.

Golf'te aklımda var aslında ama BMW bir tık daha ön planda benim için. Peki bu araç için bildiğiniz kronik sıkıntı falan var mı yüksek masraflar çıkaracak?
Bİldiğim bir kronik sorunu yok fakat arkası çok dar ya bu arabanın. Kasa olarak güzel duruyor ama arka diz mesafesine dikkat edin. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam temizleri yok hep ağır hasarlılar var.

Golf'te aklımda var aslında ama BMW bir tık daha ön planda benim için. Peki bu araç için bildiğiniz kronik sıkıntı falan var mı yüksek masraflar çıkaracak?
Bildiğim bir kronik sorunu yok .
Psa temelli bir dizel değil olanlar da sorunlu değil zaten.
Üstünde 2.0 N47D20 motorun hacim olarak küçültülmüş hali var . Yani bu N47D16 kodlu temeli 2.0 olan sadece silindir çap ve strokları küçültülerek üretilen bir motor.
Klasik bmw sorunu olan zincir meselesi var. Zincir masrafları yüksek çünkü zinciri arabanın üstünde sökmek çok zor bu durumda motor dışarı alınıyor ve bu işçilik tarafında yüksek maliyetlere neden oluyor ve parçalar pahalı. Aracı alırken mutlaka zincir ne zaman değişti diye sorun bilgi alın. Zincir sesi var mı dikkat edin . Ekspertiz bir şey demezse bir tamirciye gösterin

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
kilometresi fazla gibi geldi bana

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
2018 model üzeri yeni kasa 1.5 dizel otomatik ford focus bulunabilir bu fiyatlara bi araştırın bence.

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
BMW 1.16d almayı düşünüyorum ancak kronik sıkıntısı var mı veya alınır mı diye sormak istedim. Sizce alınır mı?

Link temsilidir.

Bütçem 450.000 TL başka öneri alabilirim varsa 2015 yılından önce model istemiyorum ve km olarak da 150.000 sınır diyebilirim. Hasar makul seviyelerde kabul edilebilir.

Teşekkürler..
Alınabilir

Top Bottom