Neler Yeni

Bol oyunlu ps4 pro mu oyunsuz ps5 mi ?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
Tek kollu ps5 i 17k ya aldım 2.5kya ikinci kolu aldım 2100 TL ye 1tb ssd aldım ve oyunlara ve 3 aylık ps plus 2 yıllık ea playe şuanda 4k para gömdüm toplamda 25.6k ya geldi almadan önce bilgin olsun 🥲

asko56

80+ Bronze
Slim modellerinin fiyatı kazık hocam anlamıyor musunuz? giderim 5k'ya 1 tb ssd+ bir sürü oyun alırım. Sony tarafından üretilmeyecekde ne olacak? Sanki konsolun desteğini kesiyorlar.

arkadaşım sıkıntınmı var ps5 slim ile düz model neredeyse aynı 5000 TL gibi bir fark yok max 3 bin TL

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Aynen knk max 3000 kesin.

asko56

80+ Bronze

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
lan bune linki attıgımda slim 23 bindi satıldı hemen diger ilan geldi lan nogluyor
Ps5 slim’i 23k’ya bulmak zor hocam. Ama sen istersen 28k ver cihaza ben 1 tb ssd ve bir sürü oyun alıp yoluma bakardım.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
PS5 Slim kesinlikle değmez bu arada düz PS5 CFI-1216A alın geçin şu an PS5 Slim normal fiyatından yüksek bir fiyata satılıyor ayrıca PS5 Slim konsolunu çizilme riski de çok fazla PS4 Parlak gibi konsolun üst tarafını parlak yapmış Sony bence berbat bir tercih yapmış PS5 Slim alanların ilk yorumlarına göre çok pis çiziliyor o parlak kısımları bu tür kozmetik takıntıları olan varsa zaten Slim modelini kafadan es geçsin zaten ben şu an PS5 Slim konsolunu fiyatından dolayı asla önermiyorum esnaflar kafayı yemişler 11.000 TL ye Japonya'dan konsolu getirip 20-21K ya geçirmeye çalışıyorlar PS5 ile PS5 Slim arasından hiç bir donanımsal fark yok zaten PS5 1216A ile PS5 Slim tamamen aynı konsollar anakart ve işlemci nanometresi bile aynı iki konsol da 6nm işlemciye sahip PS5 Slim de konsol 1TB oldu ama düz PS5 alıp da hafıza sorunu çeken zaten bir kullanıcı bile göremezsiniz bunu iddia eden biri varsa yalan söylüyordur çünkü PS5 oyunları Kraken sıkıştırma teknolojisi ile depolama boyutlarını büyük oranda küçültüyor yani düz PS5'in 1TB bir depolama alanından farkı yoktu zaten eğer depolaması yetmediğini düşünen de var ise kendisi gidip 1TB M2 SSD alsın daha mantıklı. Bu yazacağım kısım PS5 alıp kullanan kişilere akıllarında PS5 Slim cihazına geçmek gibi bir enayilik var ise sakın yapmamaları için önemli bir uyarı olarak da alabilirsiniz bu kısmı bakın 2024 kasım ayında donanımsal olarak normal PS5'in gücünden iki kat daha güçlü canavar gibi PS5 PRO kesin geliyor PS5 sahiplerinin bekleyip PS5 PRO almasını öneriyorum paranızı kenara koyun ve bekleyin paranıza yazık etmeyin PS5 sahibi olup da PS5 Slim'e geçmeyi düşünüyorsanız bunu o kafanızdan lütfen silin kim aynı konsola geçmek için para verir bu saçmalığı düşünmek bile enayilik arkadaşlar donanımsal olarak hiç bir farkı olmayan oyunları aynı güçte çalıştıran ve hiç bir artısı olmayan sadece az bir şey ince diye neden PS5 Slim'e geçmeyi düşünüyorsunuz keriz misiniz umarım aranızda böyle bir saçmalığı aklından geçiren bile varsa yardımcı olmuşumdur ve bu kararından vaz geçmişimdir PS5 PRO 2024 kasım ayında çıkıyor paranızı saklayın ve PS5 PRO konsolunu bekleyin.

Top Bottom