Neler Yeni

Borçlarımı ödeyemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
hocam kusra bakmada, kendini sıkacaksın biçok şeyden feragat etmen lazım. eline 20k kalıyorsa onu 30- 35k'Ya çıkarman lazım. özel değilse merak ediyorum, kumara mı bulaştın?
Yok hocam, ailevi sebepler diyelim. Mecburen borçlandım.

Keyfen

80+ Bronze
hocam o borcu nasıl yaptığın konusunda bir fikrim var ama onu burada söylemicem benzer naneleri yiyen arkadaşlarımda var etrafımda. Yapılandırma yapıcaksın 20 bin alıp o kadar parayı ödeme ihtimalin sıfır- 36 ay yapıcaksın 400 binden fazla ödiceksin totalde ama şu olucak yıl başından sonra maaşına zam gelicek 20 ise 25-30 alıcaksın dahada rahatlicaksın 36 ay faizin tamamını yemeden erken kapatıp ortalam %30-40 daha az faizle 300-350 bin tl arasında kapatıcaksın borcunu ama yaptığın naneleri tekrar yapmaman gerekiyor ne olduğunu anladın sen

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
hocam o borcu nasıl yaptığın konusunda bir fikrim var ama onu burada söylemicem benzer naneleri yiyen arkadaşlarımda var etrafımda. Yapılandırma yapıcaksın 20 bin alıp o kadar parayı ödeme ihtimalin sıfır- 36 ay yapıcaksın 400 binden fazla ödiceksin totalde ama şu olucak yıl başından sonra maaşına zam gelicek 20 ise 25-30 alıcaksın dahada rahatlicaksın 36 ay faizin tamamını yemeden erken kapatıp ortalam %30-40 daha az faizle 300-350 bin TL arasında kapatıcaksın borcunu ama yaptığın naneleri tekrar yapmaman gerekiyor ne olduğunu anladın sen
Teşekkür ederim ama keşke bir üst mesajı okuma zahmetinde bulunsaydnız

Top Bottom