Neler Yeni

🔴⁉️Borcuma Borç Kattım ve Aldım❗️❗️

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
can
Çok teşekkür ederim en iyileri sizin olsun umarım pişman olmam cidden yorum yok
loq daha önce kullandım 4060 7840hs modelini malzeme kalitesi kötü değil fanları muadillerine göre bir tık sesli gelmişti onun haricinde bir sıkıntı görmedim, şahsi görüşüm o fiyatlara çıkacak olsaydım üzerine bir 5k daha koyar 2k ekranlı bir laptop alırdım güle güle kullanın

Enco

80+ Silver
nasıl borca borç kattınız merak ettim. Hali hazırda krediniz mi vardı? Bu arada peşin mi aldınız? Fotoğrafları bekliyorum
Her ay 25k borç ödüyordum bu da 11k 3 taksit 😩
Mesaj otomatik birleştirildi:

loq daha önce kullandım 4060 7840hs modelini malzeme kalitesi kötü değil fanları muadillerine göre bir tık sesli gelmişti onun haricinde bir sıkıntı görmedim, şahsi görüşüm o fiyatlara çıkacak olsaydım üzerine bir 5k daha koyar 2k ekranlı bir laptop alırdım güle güle kullanın
Önerin varsa zevkle incelerim

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Pahalı

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Talha
İyi geceler herkese.

HB’nin 1000₺ indirimi ile aşağıda makineyi aldım. Prime Day’de güzel indirimler olur mu? Paraya değer mi(34599₺)? Başka önerileriniz var mı? Hayırlı mı olsun? Fikirlerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00HNTRv1 Intel Core i7-13650HX 24GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 15.6 inç 144Hz Full HD FreeDos Gaming Laptop
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İnşallah daha iyileri hepimize nasip olur.

Enco

80+ Silver

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Talha
Değil vallahi en azından bizler için

Amin teşekkür ederim almazsam daha da zamlandı diye korktum
Aynen öyle gerçekten. Benimde işte bu yaz çalışıp 4080 Superli bir sistem alma hayalim vardı, ama sadece hayal olarak kalıcak gibi. İş bulamıyorum uzun zamandır. Elimdeki sisteme de şükür ediyorum ama çalışıp daha iyisini almak varken niye elimdekiyle idare edeyim ki hala diye düşünüyorum da İnşallah kısa bir zamanda iş bulursam sıfırdan bir sistem toplama hayalim var.

Laptop piyasasını bayadır takip etmiyorum hocam yani ama bir tık pahalı gibi geldi normalle bir tık pahalının arasında bir fiyat gibi geldi bana. Onun dışında bir sorun göremedim. Tekrardan hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Enco

80+ Silver
Aynen öyle gerçekten. Benimde işte bu yaz çalışıp 4080 Superli bir sistem alma hayalim vardı, ama sadece hayal olarak kalıcak gibi. İş bulamıyorum uzun zamandır. Elimdeki sisteme de şükür ediyorum ama çalışıp daha iyisini almak varken niye elimdekiyle idare edeyim ki hala diye düşünüyorum da İnşallah kısa bir zamanda iş bulursam sıfırdan bir sistem toplama hayalim var.

Laptop piyasasını bayadır takip etmiyorum hocam yani ama bir tık pahalı gibi geldi normalle bir tık pahalının arasında bir fiyat gibi geldi bana. Onun dışında bir sorun göremedim. Tekrardan hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Bende bayadır takip ediyorum forumu fiyat bilmediğim için iyi gibi yorumlar gördüm de aldım

Garbajosa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Kenan Çelik
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İnşallah daha iyileri hepimize nasip olur.
O bahsettiğiniz zaman ucuz kredilerin olduğu ve enflasyonun düşük olduğu zamanlardı. Şuan zaman borca borç katmak değil, borcu azaltma zamanı. Gelirin aylık ödemeni karşılamadığı ve kredi çekmek zorunda kaldığın an borcun otomatik olarak en az 2 kat artıyor.

Enco

80+ Silver
O bahsettiğiniz zaman ucuz kredilerin olduğu ve enflasyonun düşük olduğu zamanlardı. Şuan zaman borca borç katmak değil, borcu azaltma zamanı. Gelirin aylık ödemeni karşılamadığı ve kredi çekmek zorunda kaldığın an borcun otomatik olarak en az 2 kat artıyor.
Haklısın da kankam kaçırmak istemedim açıkçası

Top Bottom