Neler Yeni

BOŞ KASA ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Arkadaşlar boş kasa alacağım bütçe 3-4 bin yeni ekran kartı (3090 bu arada büyüklüğü ona göre seçmek lazım) ve PSU aldım. Kasanın ışıldaklı olması çok umrumda değil. En önemlisi mesh olması ve hava alması. Genelde 140mm fan yakmak istiyorum çünkü evde klima yok ve kış aylarında oda sıcak olacak o yüzden olabildiğince hava akışı üst seviye bir kasa yapmak istiyorum. Fan hava basıncı yüksek olan bir kasa varsa bildiğiniz lütfen benimle paylaşın. Üst tarafa 360mm sıvı soğutma düşünüyorum yine aşağıya da ekstra fan takacağım

Son düzenleme:

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Furkan Güven
Arkadaşlar boş kasa alacağım yeni ekran kartı ve PSU aldım. Kasanın ışıldaklı olması çok umrumda değil. Genelde 140mm fan yakmak istiyorum çünkü evde klima yok ve kış aylarında oda sıcak olacak o yüzden olabildiğince hava akışı üst seviye bir kasa yapmak istiyorum. Fan hava basıncı yüksek olan bir kasa varsa bildiğiniz lütfen benimle paylaşın. Üst tarafa 360mm sıvı soğutma düşünüyorum yine aşağıya da ekstra fan takacağım
hocam bütçe belirtirseniz yardımcı olabiliriz

PffPanda

80+ Bronze
Arkadaşlar boş kasa alacağım yeni ekran kartı ve PSU aldım. Kasanın ışıldaklı olması çok umrumda değil. Genelde 140mm fan yakmak istiyorum çünkü evde klima yok ve kış aylarında oda sıcak olacak o yüzden olabildiğince hava akışı üst seviye bir kasa yapmak istiyorum. Fan hava basıncı yüksek olan bir kasa varsa bildiğiniz lütfen benimle paylaşın. Üst tarafa 360mm sıvı soğutma düşünüyorum yine aşağıya da ekstra fan takacağım

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bütçe isterizzzz

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Maverick
bütçe nedir

bu kasa çok hoşuma gidiyor ama 360mm sıvı soğutma buna takamazsınız (ben öyle biliyorum)

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Darkflash dk431 veya Antec pc20c olabilir.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,353
İsim
Kerem Çavuş

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Furkan Güven

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
bütçe nedir

bu kasa çok hoşuma gidiyor ama 360mm sıvı soğutma buna takamazsınız (ben öyle biliyorum)
Güzel ama 2 adet fan var sadece utanmadalar hiç koymayacaklarmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darkflash dk431 veya Antec pc20c olabilir.
Şu antec in linkini atar mısın

Dark flash değil ama deepcool hoşuma gitti

Bütçe isterizzzz
3-4 arası maks

Son düzenleme:
Top Bottom