Neler Yeni

Boş Yere Yüksek Wattlı RTX 4050/60/70 Laptop Almayın

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Bu ekran kartları daha dün çıkmadı ve bu durum da bir hatadan değil ekran kartının işleyişinden kaynaklı, şu saatten sonra dediğiniz gibi her şeyi değiştirecek bir güncelleme daha çok hayal oluyor.

Yüksek wattlı daha kaliteli laptop bir laptop aldığınızda haliyle monitör, klavye, depolama, ram gibi diğer bileşenler daha kaliteli olacak. Onların faydasını göreceksiniz. Bütçe zorlamak istemezseniz de 100w+ daha düşük bir ekran kartlı laptop almanızda ekran kartından yana kaybettiğiniz hiçbir şey yok.
Arkadaşa ben de katılıyorum arkadaş zaten mümkünse yazmış mümkün değilse bütçeyi zorlamanın bir anlamı yok ancak eğer kaliteli bir cihaz alacaksanız otomatik olarak yüksek wattlı bir cihaz olacaktır. Ve güncelleme ihtimali her ne kadar düşük de olsa öyle bir ihtimal var.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Arkadaşa ben de katılıyorum arkadaş zaten mümkünse yazmış mümkün değilse bütçeyi zorlamanın bir anlamı yok ancak eğer kaliteli bir cihaz alacaksanız otomatik olarak yüksek wattlı bir cihaz olacaktır. Ve güncelleme ihtimali her ne kadar düşük de olsa öyle bir ihtimal var.
Cihaz kalitesi konusunda ben de aynı görüşteyim de güncellemeye cidden hiç ihtimal vermiyorum. Seneye yeni serisi çıkartacakken var olan eski seriye performans artışı yapmak işlerine gelmez. İster kabul edelim ister etmeyelim şirketler bu şekilde çalışıyor. Masaüstü tarafında 4060'da bile 3060'a göre çekirdekten kıstılar, hafızadan kıstılar. Bu yıl pazarladıkları şey teknoloji... DLSS 3.0. Yurtdışında çok eleştiriliyor, tabi biz ekonomi ve alım gücü kaynaklı o kadar lehimize seçim yapamıyoruz maalesef globale göre.

1689445607079.png

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Cihaz kalitesi konusunda ben de aynı görüşteyim de güncellemeye cidden hiç ihtimal vermiyorum. Seneye yeni serisi çıkartacakken var olan eski seriye performans artışı yapmak işlerine gelmez. İster kabul edelim ister etmeyelim şirketler bu şekilde çalışıyor. Masaüstü tarafında 4060'da bile 3060'a göre çekirdekten kıstılar, hafızadan kıstılar. Bu yıl pazarladıkları şey teknoloji... DLSS 3.0. Yurtdışında çok eleştiriliyor, tabi biz ekonomi ve alım gücü kaynaklı o kadar lehimize seçim yapamıyoruz maalesef globale göre.

Alıntıyı görüntüle
İşte dediğim o küçük ihtimal yurt dışındaki eleştirilerin çok sert olmasından kaynaklanıyor rtx 40 serisi laptoplara aşırı tepki verdiler ilk çıktıklarında tabii ki ben de çok bir şey beklemiyorum ama ihtimal işte göz önünde bulunsun diye söylenmiş bir şey gibi

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,275
Üyeler
156,755
Son üye
ertann83
Top Bottom