Neler Yeni

Böyle Bir Maç Olsa Kim Kazanır?

The Semih

80+ Gold
Süper lig kadrosu kötü olmuş daha iyi oyuncular var

Kerem99

80+
Beşiktaşlıyım ama Icardi Seria A'da Interde oynadığı için Sommeri Detaylı olarak biliyor Zayıf yönünden vurur
Abi böyle dedin de bi şaşırmadım da değil yani çoğu Beşiktaşlılar İcardi'yi kötü olarak görüyor(zaten kötü 🤣) ama böyle bir şey yazmana şaşırdım kusura bakma emoji falan attım da komiğime geldi yanlış anlama yani 😕

Kerem99

80+
Süper lig kadrosu kötü olmuş daha iyi oyuncular var
Kim mesela Torreira'mı her maç yere atlayan 🤣😃😂 gerçi atlaması daha iyi en azından maçlarda faul kazandırır diyeceğim de orası Avrupa yani.Abi saygısızlık olarak algılama ama ben kısacası böyle düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al musrati yerine gedson veya sara
Ayrıca Al Musrati 6 numara Fred'de 8 numara Gedson ve Sara'nın Muso ile alakası bile yok.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,410
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
yalandan objektif olmaya gerek yok, kürdan jelert yerine osayi, paulista yerine djiku, musrati yerine szymanski.
1724519667537.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ottoman Empire
İlgilendiği Kategoriler
Futbol ve Ülkeler
Abi böyle dedin de bi şaşırmadım da değil yani çoğu Beşiktaşlılar İcardi'yi kötü olarak görüyor(zaten kötü 🤣) ama böyle bir şey yazmana şaşırdım kusura bakma emoji falan attım da komiğime geldi yanlış anlama yani 😕
Icardi Çok kötü dedin ya Çok ve kötü kelimeleri az kaldı.Ayrıca Ne olmasını Beklerdin Messiyle Ronaldomu Al Saint Maximin Al Paul Onuachu Al Mustafa Hekimoğlu Al Muçi Al Dzeko Bu kadar kötü bir ligin Forvetleri Zaten en fazla İmmobile En nesyri Hagi Quaresma gibi forvetle olabilirdi Daha İyisi olamaz

yalandan objektif olmaya gerek yok, kürdan jelert yerine osayi, paulista yerine djiku, musrati yerine szymanski.
Alıntıyı görüntüle
İstersen Dzekoyu Cenk Tosunu Oosterwooldeyi koy lan Fenerbahçe kadrosu konumuz

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,410
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Icardi Çok kötü dedin ya Çok ve kötü kelimeleri az kaldı.Ayrıca Ne olmasını Beklerdin Messiyle Ronaldomu Al Saint Maximin Al Paul Onuachu Al Mustafa Hekimoğlu Al Muçi Al Dzeko Bu kadar kötü bir ligin Forvetleri Zaten en fazla İmmobile En nesyri Hagi Quaresma gibi forvetle olabilirdi Daha İyisi olamaz

İstersen Dzekoyu Cenk Tosunu Oosterwooldeyi koy lan Fenerbahçe kadrosu konumuz
takımınız ittire kaktıra şampiyon olmasaydı sizden de topçu koyardım.

Kerem99

80+
Çok taraf tutmuşsun. Bu listeye ne musrati ne de paulista girer. Yaş küçük belliki
🤣🤣🤣🤣 niye yandın ki bu kadar Paulistayı bir kere bile izledin mi acaba 😂

Alıntıyı görüntüle
Yalandan objektif değil Jelert mükemmel bir oyuncu fiziği kötü ama iyi futbolcu o fizikle UCL'de Bayern Münih,Manchester City,Manchester United'a karşı oynadı ve o maçlarda kritik müdahaleleri oldu abi ondan koydum.Paulista ise mükemmel bir stoper Djiku iyi stoper ama Paulista'dan iyi değil.

takımınız ittire kaktıra şampiyon olmasaydı sizden de topçu koyardım.
İttire kaktıra değil de Galatasaray'da sadece Torreira yere atlayan bir oyuncu İcardi yere değilde direkt havuza atlıyor 🏊 🤣🤣🤣🤣🤣

4 Büyüklerden Trabzon'dan Denis Draguş Sivas'tan Rey Manaj var abi.

Son düzenleme:
Top Bottom