Neler Yeni

Gelecek Sezon Kim Şampiyon Olur?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Mesele orda değil mi zaten 😂 ligde ne hikmetse size kart çıkmıyor penaltılar veriliyor. Süper ligde gördüğünüz toplam kartları 3-5 Avrupa maçında görüyorsunuz. 10 senedir Avrupa’da ne başarınız var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi ki milli değerini küçümseyecek kadar düşen bir camianın parçası değilim.

Antalya maçında çekilen bu ofsayt çizgisi de bizim lehimize mi çekildi 😂

Senelerdir ülke puanını biz sırtlıyoruz. Bunlar gidip yiyip yiyip geliyor sonra lig adaletli he. Konuşmayayım diyorum konuşturuyorlar, Euro’yu Fenerbahçeli oyuncular sırtladı, olimpiyatlara en fazla oyuncuyu Fenerbahçe çıkardı,geçen sene basketbolda Euro ligde final foura kalıp Türkiye’yi temsil etti. Hem erkekler hem kadınlar basketbolunda Eurolig kupası olan tek kulüp oldu. Olimpiyatlarda suanda voleybolda çeyrek finale kadar getiren takımın çoğunu Fenerbahçeliler oluşturuyor. Zamanında Arda ile Ferdi gibi birçok sporcumuzu kıyasladığınız herkes battı, yetmedi hala kötülemeye devam ediyorsunuz sürekli bizimle kendinizi yarıştırma çabası içindesiniz bu da Fenerbahçe’nin büyüklüğüne örnektir. 3 Temmuz’da kumpas kurdunuz yıkmaya çalıştınız başaramadınız otobüsümüzü kurşunlayıp öldürmeye çalıştınız başaramadınız. Türkiye’dir Fenerbahçe.
Boş yapma ayrıca Köyferans Ligi'nde Sivasspor bile puan kasar 😆

Ferdi nerde? Neyse fener şampiyon bu yıl.
Ferdi gidici gibi olduğu için eklemedim.

bwNN

80+ Silver
Boş yapma ayrıca Köyferans Ligi'nde Sivasspor bile puan kasar 😆

Ferdi gidici gibi olduğu için eklemedim.
Gitmez bence hoca istiyor diye biliyorum ayrıca oğuz 1. kanat değil diye biliyorum. Fener şampiyon olacak ama :D

Gitmez bence hoca istiyor diye biliyorum ayrıca oğuz 1. kanat değil diye biliyorum. Fener şampiyon olacak ama :D
Kim hakediyor ise o olsun beni ilgilendirmez Oğuz Aydın 1.Kanat olabilir yedeğe gelmez diye düşünüyorum çünkü geçen sene Süper Lig'de fırlama yaptı bence ilk 11 oynayabilir şuan hiçbir şey belli değil.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Mesele orda değil mi zaten 😂 ligde ne hikmetse size kart çıkmıyor penaltılar veriliyor. Süper ligde gördüğünüz toplam kartları 3-5 Avrupa maçında görüyorsunuz. 10 senedir Avrupa’da ne başarınız var ?

İyi ki milli değerini küçümseyecek kadar düşen bir camianın parçası değilim.

Antalya maçında çekilen bu ofsayt çizgisi de bizim lehimize mi çekildi 😂

Senelerdir ülke puanını biz sırtlıyoruz. Bunlar gidip yiyip yiyip geliyor sonra lig adaletli he. Konuşmayayım diyorum konuşturuyorlar, Euro’yu Fenerbahçeli oyuncular sırtladı, olimpiyatlara en fazla oyuncuyu Fenerbahçe çıkardı,geçen sene basketbolda Euro ligde final foura kalıp Türkiye’yi temsil etti. Hem erkekler hem kadınlar basketbolunda Eurolig kupası olan tek kulüp oldu. Olimpiyatlarda suanda voleybolda çeyrek finale kadar getiren takımın çoğunu Fenerbahçeliler oluşturuyor. Zamanında Arda ile Ferdi gibi birçok sporcumuzu kıyasladığınız herkes battı, yetmedi hala kötülemeye devam ediyorsunuz sürekli bizimle kendinizi yarıştırma çabası içindesiniz bu da Fenerbahçe’nin büyüklüğüne örnektir. 3 Temmuz’da kumpas kurdunuz yıkmaya çalıştınız başaramadınız otobüsümüzü kurşunlayıp öldürmeye çalıştınız başaramadınız. Türkiye’dir Fenerbahçe.
üşendim yazmya benım yerıme yazmış dostum bravo

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Ulan bu kadroda Tadice yer mi var niye korkacağız gol mü attı bize mümkünse bir daha futbol izleme.

5 yıldır konuştukları pozısyon

güzelim türkiye takımlarına fetö pi*i damgasını vuran bir taraftarsınız siz...

utanın.
bızmı vurduk kardeş içiniz dışınız fetö ne anlatıyosun avrupa kupası fotografından hakan şükürü kırpmaya benzemez bu işler

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Shoto Todoroki
Merhaba sevgili hocalarım bildiğiniz üzere 4 büyükler acayip fazla ve iyi transferler yaptı ve ben aşağıda söylentilerle beraber bir ilk 11 kurdum peki size sorum sizce şampiyon kim olur? Bir Galatasaray'lı olarak Beşiktaş kesin olacak gibi Süper Kupada bize saplarlar zaten :(
Fenerbahçede Ferdi cidden olmazsa fener bişey yapamaz.

bızmı vurduk kardeş içiniz dışınız fetö ne anlatıyosun avrupa kupası fotografından hakan şükürü kırpmaya benzemez bu işler
Haha 😂😂

Bize F*töcü diyenlere bak kendilerinden f*töcü futbolcu çıkıyor bize f*to takımı deniliyor Mert Hakan Taklandaş ile Zıpzıp Arda Güler yere atlıyor yine biz ş*keci oluyoruz biraz utan be.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Haha 😂😂

Bize F*töcü diyenlere bak kendilerinden f*töcü futbolcu çıkıyor bize f*to takımı deniliyor Mert Hakan Taklandaş ile Zıpzıp Arda Güler yere atlıyor yine biz ş*keci oluyoruz biraz utan be.
harbi cahilsin reis sen boşver top fln hiç tartışmaya bıle gırmıcem senle

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
kanıtlarla sunuyoruz size fetö p*çlerini hala cahil falan diyorsun gerçekten çok ezik bir insansın sen
hakan şükürü attığını gormedım neyse siz dua ve hımmetle devam ha bide fetö yü desteklemeye devam edın kör olmal isteyen gözünü kapatıuyor zaten

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom