Neler Yeni

🔥İndirim Boyner 1.500 TL üzeri %30 indirim tekrar aktif

GirayHan

80+ Gold

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Giray hocam mouse öneri iz var mı 1000 1200tl bandına kablosuz olursa çok iyi olur indirim falan varsa bide bildiğiniz aktarırsanoz sevinirim

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giray hocam mouse öneri iz var mı 1000 1200tl bandına kablosuz olursa çok iyi olur indirim falan varsa bide bildiğiniz aktarırsanoz sevinirim
Mouse önerim maalesef yok keza çok anlamıyorum :) Anlayan arkadaşlar çıkacaktır.

yusufyeni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf YENİ

Hocam mouse işinde takıntılıyım ben tercihin rgb mi olmalı yada ellerin büyük mü küçük mü elinin oturması için, ya da makro kullanacak mısın DPİ değeri kaç olsa oynadığın oyunlar için kurtarır bunlar hep soru :)

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Hocam mouse işinde takıntılıyım ben tercihin rgb mi olmalı yada ellerin büyük mü küçük mü elinin oturması için, ya da makro kullanacak mısın DPİ değeri kaç olsa oynadığın oyunlar için kurtarır bunlar hep soru :)
Hocam rgb illa olması gerekmiyo benim için dpi çok yuksek oynamıyorum fazla dpi gerek yok ellerim normal ne buyuk ne kuçuk makro olursa iyi olabilir amma illa olsun demiyorum fps oyunları oynuyorum genelde

Top Bottom