Neler Yeni

Yardım Bu 4 monitörden hangisini alayım

lebron23

80+ Bronze
Monitör kolu öneririm. Hem ayakları masada yer kaplamaz hem hareket kabiliyetini çok artırıyor.

Can...

80+ Platinum
Monitör kolu öneririm. Hem ayakları masada yer kaplamaz hem hareket kabiliyetini çok artırıyor.
Hocam monitör büyük geliyor ztn oda bir masraf ona edene kadar ztn yeni monitör her halükarda alcam bendeki 27 inç kardeşime kalcak ona sistem aldım uygun yollu.

Bartuu

80+ Silver
Ayakları geniş olan önermeyin arkadaşlar masama ve oynayış şeklime uygun değil
Wiewsonic 240hz (taksitle tekte vermek istemem monitöre)
Benq zowie 144hz (çerçeve çok kalın)
Asus VG248QG
Asus VG249Q İPS (bunu alabilirim)

Bunlardan birisini alacağım arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karar verdiğimizde sipariş vereceğim ürünü arkadaşlar
Bende viewsonic xg2431 var monitörün incelemesini izlemeni öneririm

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum

Bartuu

80+ Silver
Varmışta iptal ettim 6 ay olduğunu bilmeden yaşadım 😅

Ben bunu sipariş edersem kalbime iner gibi geliyor 😅 4500e de koltuk alacaktım onuda buna ayırmış olcam
Ben alın derim hocam monitörün sadece yenileme hızı değil backlight strobing teknolojiside ayrı iyi incelemeyi izleyin görürsünüz zaten ama yinede siz bilirsiniz

koltukların zamlanma ihtimali nedir bilmiyorum ama yılbaşından sonra teknolojik ürünlere zam gelecek gibi

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
Yok knk ben rahat edemiyorum klavyem çapraz duruyor onu oturtamıyorum mouse ayağına caprmiyor ama şimdi masamın düzenini değiştirdim bakalım fark olacakmı 45x45 yada 40x40 mouse pad alcam denicem olmazsa alırım bunu belki
Hocam sen bence masayı duvara yakın şekilde yerleştir benim gibi mointörü de duvara monte edersin

Can...

80+ Platinum
Ben alın derim hocam monitörün sadece yenileme hızı değil backlight strobing teknolojiside ayrı iyi incelemeyi izleyin görürsünüz zaten ama yinede siz bilirsiniz
Alcam da taksitle alırım koltuk durur artık ne yapalım

Hocam sen bence masayı duvara yakın şekilde yerleştir benim gibi mointörü de duvara monte edersin
Yok knk yok ayağımı uzatıyorum öyle yaparsam sabit kalıyor dizlerim ağrıyor birde o monitörü değiştireceğim ztn her türlü kardeşime vercem

ConquerorXIV

80+ Gold
Alcam da taksitle alırım koltuk durur artık ne yapalım

Yok knk yok ayağımı uzatıyorum öyle yaparsam sabit kalıyor dizlerim ağrıyor birde o monitörü değiştireceğim ztn her türlü kardeşime vercem
Bende öyle yapiyorum hocam ama masayi duvara dayamaya gerek yok araya 10-15 cm olsun zaten duvar askisi 15cm ileride duruyor

Can...

80+ Platinum
Bende öyle yapiyorum hocam ama masayi duvara dayamaya gerek yok araya 10-15 cm olsun zaten duvar askisi 15cm ileride duruyor
Ztn öyle de benmi anlatamıyorum monitör kardeşe kalacak ztn yenisi alınacak şart duvara PC yi takip görüntü alamayacağıma göre

Top Bottom