Neler Yeni

Bu aralar TV de neden güzel dizi yok ?

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Göründüm (!) Sen göründün mü (!) Belli ki (!) görünmemişsin (!) (?) 2ba + (2b + 2c) ab
Noldu ? Galiba zoruna gitti ? Bu nedenle sonunun nereye gideceği cümleler kurmamaya dikkat edersin.....

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,500
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Noldu ? Galiba zoruna gitti ? Bu nedenle sonunun nereye gideceği cümleler kurmamaya dikkat edersin.....

• Hahaha
Reaksiyonlar: f0ze

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Zeka seviyene hayranım (!) Küçük kardeşim, daha çabalamalısım. Ben şimdi beğenmediğin TR dizisini nostalji olarak açıp izleyeceğim. 😉

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,500
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Zeka seviyene hayranım (!) Küçük kardeşim, daha çabalamalısım. Ben şimdi beğenmediğin TR dizisini nostalji olarak açıp izleyeceğim. 😉
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk dizisi izlediğin çok belli oluyor şu Türkçeye bak. Neyse iyi dalga geçtim hadi hayırlı günler mağara adamı bey.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

Türk dizisi izlediğin çok belli oluyor şu Türkçeye bak. Neyse iyi dalga geçtim hadi hayırlı günler mağara adamı bey.
Çok iyi cümle kuruyorsun, ne yazdığın anlaşılmıyor......

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,500
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Çok iyi cümle kuruyorsun, ne yazdığın anlaşılmıyor....................................................................................

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,472
İsim
Mert Can Ergün
türk dizileri boş ve yapmacık eskiden daha güzel diziler vardı

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,500
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Bu arada ben şimdiki Türk dizilerinden bahsettim, sen ne sandın? kiraz mevsimi yok aşk tutulması yok zengin kız kürt oğlan yok aşk çatışması yok aşkın kakası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bu arada ben şimdiki Türk dizilerinden bahsettim, sen ne sandın? kiraz mevsimi yok aşk tutulması yok zengin kız kürt oğlan yok aşk çatışması yok aşkın kakası.
Arkadaş galiba eski dizileri kastetti.

O diziler zaten berbat.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,530
İsim
Oğuz Oğuz
Yani eskiden bence oyunculuklar daha güzeldi.
İnsanları eğlendirmek ve hayatın gerçeklerini de göstermekti.
Niye yeşilçam fimlerini çok severiz hep mutlu sonla biter ve halkın gerçek sorunlarından bahsederdi.
Şimdi ise ya ergenlerin lise kavgaları dizi oluyor ya da zenginlerin bile öyle yaşamadığı zengin hayatlar.
Hep bir fakirin zengin olma hayali var dizide entrika ile.
Ya da dizi de birbirlerini vuruyorlar.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,500
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaş galiba eski dizileri kastetti.

O diziler zaten berbat.
Yok o bişeye alındı da iki saattir ötüyor, Kiraz mevsimi falan izliyor herhalde prenses.

Top Bottom