Neler Yeni

BU BİLGİSAYAR İYİ Mİ

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
Bütçe
20001

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki hocam senin daha iyi mi sistem tavsiyen olur mu bu fiyatlarda

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
Sistem güzel ama pahalı geldi. Parçaları ayrı ayrı alsan yine aynı paraya geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Veysel
Bu sistemi bu haliyle alsam sorun yaşar mıyım yoksa özelleştirme yapmalı mıyım
Gayet iyi sistem 3 gün önce bende bu sistemi aldım gayet memnum psu yu kafana takma ilerde değiştirirsin işlemci boştayken 55 56 derece oyundayken 70 73 derece geçmiyor
Ekran kartı boştayken 54 55 derece oyundayken 60 ı geçmiyor gayet iyi bana göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa böyle ön tarafı iç tarafı iç tarafını flash ile çektim yoksa içi deki rgb den bisi görünmüyodu

Pardon hocam gönderilmiyor resim

Son düzenleme:

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet iyi sistem 3 gün önce bende bu sistemi aldım gayet memnum psu yu kafana takma ilerde değiştirirsin işlemci boştayken 55 56 derece oyundayken 70 73 derece geçmiyor
Ekran kartı boştayken 54 55 derece oyundayken 60 ı geçmiyor gayet iyi bana göre

Kasa böyle ön tarafı iç tarafı iç tarafını flash ile çektim yoksa içi deki rgb den bisi görünmüyodu
Hocam peki anakart falan sıkıntı yaratır mı sence asrock hiç güven vermiyor aynı şekilde ram markasını da hiç duymadım

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,704
İsim
Emre siyah
paran varsa attığımı al ilerde psu değiştirmekle uğraşma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Veysel
Hocam peki anakart falan sıkıntı yaratır mı sence asrock hiç güven vermiyor aynı şekilde ram markasını da hiç duymadım
Köklü bir marka diye biliyorum sorun çıkarmaz fakat isterseniz ordan başka anakart da seçebilirsiniz

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
Hocam 1-2 bin tl sorun değil Allah'a şükür çalışıyoruz paramızı kazanıyoruz ama bana sistemi dayım alacak ödemeyi ben yapacam kredi kartım olmadığı için kendiside biraz dikkat ediyor internetten alışveriş yaparken vatan güven veriyor diye bu sistemi alacağım gibime geliyor ama umarım pişman olmam psu değiştirmekle falan da uğraşmak istemiyorum açıkçası inşallah sorun yaratmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Veysel
Hocam 1-2 bin tl sorun değil Allah'a şükür çalışıyoruz paramızı kazanıyoruz ama bana sistemi dayım alacak ödemeyi ben yapacam kredi kartım olmadığı için kendiside biraz dikkat ediyor internetten alışveriş yaparken vatan güven veriyor diye bu sistemi alacağım gibime geliyor ama umarım pişman olmam psu değiştirmekle falan da uğraşmak istemiyorum açıkçası inşallah sorun yaratmaz
Psu uzun süre götürür seni

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Alev Fırtınası
Bu sistemi bu haliyle alsam sorun yaşar mıyım yoksa özelleştirme yapmalı mıyım
En ucuz 1 TB SSD'yi seçip satın alabilirsin, onun dışında özelleştirme yapmana gerek yok. Sistemin tek sıkıntısı güç kaynağının güvenilmez olması. Diğer seçenekler de aşırı pahalı. Sistemi biraz kullanır sonra yeni bir güç kaynağı alır takarsın kafan rahat etsin diye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,558
Üyeler
151,571
Son üye
rvnchx
Top Bottom