Neler Yeni

Bu bilgisayarlar ne fiyattan satılabilir

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
Merhabalar, Amazon'dan belirttiğim ürünleri aldığım gibi satmak istiyorum burda alabilecek varsa iletişime geçebilirler ve ya satmak istersem ne fiyatlara satabilirim acaba, yardımcı olursaanız çok mutlu olurum.

1715692975198.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilen varmı acaba, faturalı ve ya faturasız direkt kutu açılmadan satmak istiyorum

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar, Amazon'dan belirttiğim ürünleri aldığım gibi satmak istiyorum burda alabilecek varsa iletişime geçebilirler ve ya satmak istersem ne fiyatlara satabilirim acaba, yardımcı olursaanız çok mutlu olurum.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilen varmı acaba, faturalı ve ya faturasız direkt kutu açılmadan satmak istiyorum
Amaç nedir peki?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Selim
vade farksız taksitle alınıyor, nakite çevirmek istiyorum
Yani şöyle düşün sen a fiyatına vade farksız taksitle alıyorsun ve bir başkasına aynı fiyattan peşin satıyorsun :) bunu alacak insan sayısı çok nadir çünkü vade farksız taksitle almak varken neden senden peşine alsın ya da indirim yaptin diyelim 2 3 k indirime kimse vade farksız fırsatı kaçırmaz.

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani şöyle düşün sen a fiyatına vade farksız taksitle alıyorsun ve bir başkasına aynı fiyattan peşin satıyorsun :) bunu alacak insan sayısı çok nadir çünkü vade farksız taksitle almak varken neden senden peşine alsın ya da indirim yaptin diyelim 2 3 k indirime kimse vade farksız fırsatı kaçırmaz.
doğrudur tabi, nakit alıp daha uyguna almak isteyende olabilir ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,963
Üyeler
143,921
Son üye
Lexussx
Top Bottom