Neler Yeni

Bu csgo kasaları değerli mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
Dostlar eskiden sıkılınca csgo girip 1-2 maç atıp çıkardım şimdi hesaba baktım 5 tane kasa varmış bunlar değerli midir, ve nasıl satarız yardımcı olur musunuz?
Kasalar :
2x spektrum 2
1x revolver kasası
1xgölge kasası
1xeldiven kasası

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,009
İsim
MehmedVII
topluluk pazarına koysam hemen satılır mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sevdiğim oyunların çoğunu oynadım ztn yine de tavsiye vermek istersen verebilirsin
Evet birkaç kuruş ucuza koy

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,009
İsim
MehmedVII
Dostlar eskiden sıkılınca csgo girip 1-2 maç atıp çıkardım şimdi hesaba baktım 5 tane kasa varmış bunlar değerli midir, ve nasıl satarız yardımcı olur musunuz?
Kasalar :
2x spektrum 2
1x revolver kasası
1xgölge kasası
1xeldiven kasası
Herhalde burası 400 lira falan. 5 dolar da 130-140 civarı bir şey. Devil may cry 5 ve battlefield 1 alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
Source 2 yi bekle bence
Source 2 gelirse ne kadar artar kasa fiyatları

Herhalde burası 400 lira falan. 5 dolar da 130-140 civarı bir şey. Devil may cry 5 ve battlefield 1 alabilirsin
bf1 oynadım , devil may cry 5 videolarına bakarım beğenirsem alırım teşekkürler tavsiye için

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,009
İsim
MehmedVII
Source 2 gelirse ne kadar artar kasa fiyatları

bf1 oynadım , devil may cry 5 videolarına bakarım beğenirsem alırım teşekkürler tavsiye için
Hack and Slash türünde fazla oyun yok zaten dmc5 çok iyi tercih. Tüm Capcom oyunları zamlandı ama dmc5 indirim oranı artınca aynı fiyatta kaldı. Benim gibi korku oyunlarından çok korkan biriysen ama oynamak istersen resident evil 2 bakabilirsin. Korku oyunu max dayanmam 30 dakikaydı bunu bitirdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
Hack and Slash türünde fazla oyun yok zaten dmc5 çok iyi tercih. Tüm Capcom oyunları zamlandı ama dmc5 indirim oranı artınca aynı fiyatta kaldı. Benim gibi korku oyunlarından çok korkan biriysen ama oynamak istersen resident evil 2 bakabilirsin. Korku oyunu max dayanmam 30 dakikaydı bunu bitirdim.
hocam arkadaşın hesaptan resident evil 4 remake oynayacağım umarım korkunç değildir. bende sizin gibiyim dying light 2 de bile korktuğum şeyler vardı :d

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,009
İsim
MehmedVII
hocam arkadaşın hesaptan resident evil 4 remake oynayacağım umarım korkunç değildir. bende sizin gibiyim dying light 2 de bile korktuğum şeyler vardı :d
Ecel olursa tabi. İnşallah bir daha karşıma dying Light ile ilgili yazı çıkmaz çünkü ne zaman görsem aklıma 80 saatlik DL2 save dosyam ın silindiği geliyor. Ağlıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,812
Üyeler
141,634
Son üye
emrx
Top Bottom