Neler Yeni

Bu değerler normal midir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erdal şahin
04EB758D-2E65-440B-8672-E210FFF4A765.jpeg

Bu değerler normal mi intel saydası üzerinden intel güncellemelerimi yaptım intel uhd graphics normal ekran kartım rtx3050 laptop 8gb ram laptop kullanıcısıyım intel güncelleme yapmadan önce burada ortalama 240 260 fps veriyordu fps baya arttı hiçbirleu yapmadığım şekilde anca işlemci derecesi arttı normal mi sizce

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
Güçlü motor çok ısınır mantığı gibi. Yüksek performans yanında ısı da getiriyor :( Mobil işlemciye göre sıcaklık iyi bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erdal şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güçlü motor çok ısınır mantığı gibi. Yüksek performans yanında ısı da getiriyor :( Mobil işlemciye göre sıcaklık iyi bence.
Dün işte intel sayfasından güncellemeleri yaptım böyle oldu önceden fps düşüktü 250 Fps di ortalama sıcaklık 65 derece civarıydı güncellemeden sonra fps 2 kat arttı ve sıcaklık ta 80 85 bazında ortalama

NORRRMAAANNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mustafa Aydemir
Dün işte intel sayfasından güncellemeleri yaptım böyle oldu önceden fps düşüktü 250 Fps di ortalama sıcaklık 65 derece civarıydı güncellemeden sonra fps 2 kat arttı ve sıcaklık ta 80 85 bazında ortalama
hocam bu kullandığınız fps gösterme programının adı nedir

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
Optimizasyon falan yapılmıştır. Çok önemli değil sıcaklıklarınız gayet iyi ve daha yüksek fps alıyorsunuz. Sıcaklık konusunda endişelenmenize gerek yok. Zarar verecek bir seviyede sistem zaten kendini kapatacaktır ki 95'derecelerde kapanıyor. Sıcaklıklarınız gayet iyi. Sıcaklığı düşünmeyin bırakın bilgisayarınız düşünsün siz keyfinize bakın :)

(95' değeri üretici, anakart üreticisi, işlemci üreticisine göre değişmekte)

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Çağatay
Alıntıyı görüntüle
Bu değerler normal mi intel saydası üzerinden intel güncellemelerimi yaptım intel uhd graphics normal ekran kartım rtx3050 laptop 8gb ram laptop kullanıcısıyım intel güncelleme yapmadan önce burada ortalama 240 260 fps veriyordu fps baya arttı hiçbirleu yapmadığım şekilde anca işlemci derecesi arttı normal mi sizce
Sıcaklık bana biraz fazla geldi. Laptopunuzun altında bir soğutucu yoksa almanız işinize yarar. 8gb ram de oyunlar için artık yetersiz kalıyor imkan varsa 16 yapmanız performansınızı arttırır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erdal şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RedFlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Harun Caner
Alıntıyı görüntüle
bence değerleri oyunun ana menüsünde atma oyunu oynarken belli bir süre sonra kayıt al öyle at

Top Bottom