Neler Yeni

Bu dönemde Apple Watch 3 38mm alınır mı

Mert

80+ Silver
Hocam düşünce güzel ama 2. el W3 artık alınmamalı.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
Hiç gerek yok hocam baska bişey bakın w3 cok eskide kaldı. Bu fiyata sizde pandora,zen,chic ten falan bisey alabilirsiniz veya guesstan sweat falan

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı

Yasin Çınar

80+ Bronze

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
herkes pandoradan bileklik mi ne alıyormuş ondan al o kadar pahalı değildir herhalde lisede millet sevgilisine alıyor
ben de ona karar verdim hocam 2000 2500 civarı bence gereksiz pahalı ama kadınlar beğeniyo

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İnsanlar seviliyor. :)

Şahsen bunun yerine Huawei'in akıllı saatlerine yönelirdim bu bütçede.

Milletin yıllarca kullandığı, fazla özelliği olmayan, eski denilecek bir saate bu parayı vermeye elim gitmezdi açıkçası.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
hocam tüm cihazları apple olduğu için apple tercih edecektim

Huawei de Apple ürünü gibi duruyor zaten. Uyumlu olarak çalışacaktır.
"Ya Apple almamışsın, çok kötüsün." diye bir tepkiyle karşılaşacağınızı hiç sanmıyorum. :D

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Huawei de Apple ürünü gibi duruyor zaten. Uyumlu olarak çalışacaktır.
"Ya Apple almamışsın, çok kötüsün." diye bir tepkiyle karşılaşacağınızı hiç sanmıyorum. :D
uyumlu çalışması esas mesele 😅 biraz daha araştırayım çok şık da duruyor en kötü kendime alırım 😁

Top Bottom