Neler Yeni

Bu dönemde bilgisayar almak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ktlcn
hem kargo sıkıntısı hem uçan kur bu dönemde almak değil beklemek mantıklı olur acil işi olmayan herkes beklemeli bence
Sence beklemek mantıklı mı yani doların düşeceğine inanıyor musun? Ben yıllardır doların hiç düştüğünü görmedim. Her zaman durgun olduğu zaman vardır ama sonucu hep yükseliş olmuştur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Oguzhan İpteş
Tamamen fazla para harcama fantezisidir dolar oynuyor fiyatlar dolara göre daha fazla artıyor

rishnag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yakup Camuz
bence biraz daha bekle
hem dolar pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ktlcn
8 gündür İtopya Bilgisayardan aldığım Hazır Sistemi beklemekteyim. En son aradığım bugün tarihinde 58 dakika 30 saniye bekleme sonrasında edindiğim bilgiye göre aşırı yoğun olduklarını ve kargo firmalarınında belli miktar kargo aldıklarını dile getirdiler. Tabi 1 saat doldu ve hat kapandı. İnşallah mağduriyetimiz daha uzun bir süre devam etmez. Herkese iyi günler.
Şimdi öğrendiğim bilgiye göre satın alan kişilerle geçtiğim irtibat sonucu herkese bugün kargolanacak diyorlarmış.

rishnag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yakup Camuz
bekle vüris ten sonra dolar düşe bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ktlcn
bekle vüris ten sonra dolar düşe bilir
1. Aşama virüs bittiğini düşünelim virüs döneminde tüm ülkeler tüm firmalar tüm insanlar ekonomik yorgunluk içinde olacak ve uzun bir süre bu yan etkileri devam edecek.
2. Aşama Dolar yaza kadar 7.5 karı bile geçebilir.
3. Aşama bilgisayar donanımları üreten firmaların çalışmaları peynir ekmek ile yürümüyor tedarik süreçleri de var.

Artış ilelebet devam eder.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
8 gündür İtopya Bilgisayardan aldığım Hazır Sistemi beklemekteyim. En son aradığım bugün tarihinde 58 dakika 30 saniye bekleme sonrasında edindiğim bilgiye göre aşırı yoğun olduklarını ve kargo firmalarınında belli miktar kargo aldıklarını dile getirdiler. Tabi 1 saat doldu ve hat kapandı. İnşallah mağduriyetimiz daha uzun bir süre devam etmez. Herkese iyi günler.
Aynı şeyi sabah bende yaşadım. 8 gün önce Anakart ve kasa siparişi verdim. İkiside aynı sipariş numarası ile kargoya verildi olarak gözüküyor. Kasa geldi bugün fakat anakart gelmedi hala firmada gözüküyormuş. Bir saat boyunca müşteri hizmetlerini bekledim 59.20 de bağlandım kadın ismimi sorar sormaz hat kapandı. Bu kadar rezalet firma yok gerçekten ya. Şimdi 60 larda bağlanma sırası. İletişim kuracak bi yerleri bile yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ktlcn
Aynı şeyi sabah bende yaşadım. 8 gün önce Anakart ve kasa siparişi verdim. İkiside aynı sipariş numarası ile kargoya verildi olarak gözüküyor. Kasa geldi bugün fakat anakart gelmedi hala firmada gözüküyormuş. Bir saat boyunca müşteri hizmetlerini bekledim 59.20 de bağlandım kadın ismimi sorar sormaz hat kapandı. Bu kadar rezalet firma yok gerçekten ya. Şimdi 60 larda bağlanma sırası. İletişim kuracak bi yerleri bile yok.
Senin durum benden vahimmiş insan inat ediyor 60 dakika da bekliyor ama sonuç rezalet bu ay dakikaları İtopya ya harcıyacağız anlaşılan. Şikayet var a cevap yok maillere cevap yok instagramdan cevap yok bakalım

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Senin durum benden vahimmiş insan inat ediyor 60 dakika da bekliyor ama sonuç rezalet bu ay dakikaları İtopya ya harcıyacağız anlaşılan. Şikayet var a cevap yok maillere cevap yok instagramdan cevap yok bakalım
Cevap vermiyolar ya. Bir tane temsilci bakıyo herhalde hepsine. Merve'den başka kimse yok mu bu firmada. Sorun şu dakikamda bitti. Arayamıyorum da artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ktlcn
Cevap vermiyolar ya. Bir tane temsilci bakıyo herhalde hepsine. Merve'den başka kimse yok mu bu firmada. Sorun şu dakikamda bitti. Arayamıyorum da artık.
Bana da Merve baktı 8 gündür 6 kez aradım hep Merve ?

Top Bottom