Neler Yeni

Bu Dönemde PC alınır mı

LaexLa23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Temiz
Merhaba donanım arşivi bugün sizlere bi kaç sorum olacak bu dönemde pc alınır mı bilgisayarım yok ve piyasadan biraz uzak kaldım bütçem yaklaşık olarak 3.5 ve 4.5 k arası ve monitör de lazım hazır sistem de olabilir önerilerinizi merak ediyorum

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Pek alınacak gibi değil ama tercih meselesi indirimleri takip edipte alabilirsin veya bekleyebilirsin.

LaexLa23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsini bi anda alma indirim bekle / geç al ama ucuza al indirim geldikce al kısacası
şöyle onu takip edemeyebilirim çünkü çok fazla bilgim yok oyun oynamak için ve youtube falan açsın yeter mantığıyla düşünüyorum donanım ile ilgili çok bilgim yok ve takip edebileceğimi düşünmüyorum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek alınacak gibi değil ama tercih meselesi indirimleri takip edipte alabilirsin veya bekleyebilirsin.
sizce ne kadar bir süre bekleyeyim

hanzos

80+ Bronze
şöyle onu takip edemeyebilirim çünkü çok fazla bilgim yok oyun oynamak için ve youtube falan açsın yeter mantığıyla düşünüyorum donanım ile ilgili çok bilgim yok ve takip edebileceğimi düşünmüyorum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

ÖZEL GÜNLERDE 23 NİSAN GİBİ DÜN MESELA KASA SİPARİŞ ETTİM

sizce ne kadar bir süre bekleyeyim
EN AZ VİRÜS BİTESİYE KADAR

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
bence alınmaz ancak indirim ile bulursan parça parça alınır

T.P.G.

80+ Titanium
Bence paran varsa indirim bekleyerek al. İncehesap'ta gaming geceleri oluyor onları takip edebilirsin mesela. Ya da değişik indirimler. Böyle yapıp parça parça alırsan daha iyi bir sistem toplarsın. Bekleme konusunda Dolar işe giriyor düşmeyecek gibi bulduğunuzu indirimde kapın.

LaexLa23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence paran varsa indirim bekleyerek al. İncehesap'ta gaming geceleri oluyor onları takip edebilirsin mesela. Ya da değişik indirimler. Böyle yapıp parça parça alırsan daha iyi bir sistem toplarsın. Bekleme konusunda Dolar işe giriyor düşmeyecek gibi bulduğunuzu indirimde kapın.
hangi parçaları alacağımı da bilmiyorum sistem yazsanız ona göre bekleyip alabilirim ... teşekkürler

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511