Neler Yeni

Bu dönemde pc toplanır mı?

Selimfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Selim figenkaplan
Arkadaşlar selam, dolar şuanda çok yüksek düşer mi düşmez mı oda belli değil bu dönemde pc toplanır mı ne düşünüyorusuz?

KafasıMeşgul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Yusuf
Arkadaşlar selam, dolar şuanda çok yüksek düşer mi düşmez mı oda belli değil bu dönemde pc toplanır mı ne düşünüyorusuz?
toplanmaz anca yaza doğru dolar düşerse toplanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gökhan Yiğit KAYA
Dostum bence bu ara uzak dur çünkü bütün parçalar pahalı korona yüzünden üretim durdu bu yüzden fiyatlar arttı bence diğer yaza çok güzel bi bilgisayar toplayabilirsin.

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Az daha sabret şu an da Çinde üretim %20 lerde ve dolar kuru yüksek şu korona belasından kurtulunca toplarsın.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Bu zamanda alınmaz dolar düşene kadar para biriktirmeye bak zaten dolarda virüs bittikten 1-2 ay sonra düşer iyi para biriktirirsin.

aller4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen
1 hafta önce sipariş verdim ram inş gelicek gelme süreleri bile çok uzun dostum

Emre Baş

80+ Gold
Virüs sonrası düşecektir en mantıklısı beklemek

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
𝓑𝓮𝓭𝓲𝓻𝓱𝓪𝓷 𝓢𝓮𝔂𝔂𝓲𝓭𝓸ğ𝓵𝓾
alınmaz pc fiyatları çok yüksek doların düşmesini ve salgının bitmesini bekle ondan sonra pc alman daha iyi olur yada gelecek yazı bekle fiyatlar düşerseöyle alman daha iyi olur

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
Toplanmaz hazır sistem al en ucuzu o gidip kendin toplarsan fiyat baya yüksek oluyor

Top Bottom