Neler Yeni

Yardım bu ekran kartı anakartıma uygun mu nolur yardım

ConquerorXIV

80+ Gold
tamam bakıcam ona peki son sorum ikinci monitöre neden görüntü gelmiyor ikinci monitör hdmi baglı hdmi kabloda vga dönüştürüce taktım vga kabloyu da kasaya taktım anaekran hdmi ile baglı ikinci görüntü niye gelmiyor ki her şey yeni
ekran kartını bağlarsan görüntüyü sadece ekran kartından alırsın, vga to hdmı ile 2. monitör bağlanır ama dediğim gibi o karta o para verilmez.

arifand34

80+
ekran kartını bağlarsan görüntüyü sadece ekran kartından alırsın, vga to hdmı ile 2. monitör bağlanır ama dediğim gibi o karta o para verilmez.
evet peki ama vga to hdmi ile de ikinci ekrana görüntü gelmiyor şuan işte onu dıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet peki ama vga to hdmi ile de ikinci ekrana görüntü gelmiyor şuan işte onu dıyorum
ikinci monitör kablo hdm onu da vga dönüştürüce taktım kasaya bagladım görüntü yok nolur yardm et

ConquerorXIV

80+ Gold

ikinci monitör kablo hdm onu da vga dönüştürüce taktım kasaya bagladım görüntü yok nolur yardm et
ben gpu dan bahsediyorum sen apudan.
anakartın apusundan görüntü gelmiyorsa ya 5600g çift monitör desteklemiyordur ya da anakart
zaten apu ile çift monitör performansa etkisi olur tavsiye etmem

arifand34

80+
anakartın apusundan görüntü gelmiyorsa ya 5600g çift monitör desteklemiyordur ya da anakart
anamonitörü söktüm cıkardım vga kablo kasya taktım vga kablonun diğer tarafını hhdmi onu da ikinci monitöre veya ana monitöre yine görüntü yok

ekran kartını almadan baska cözümü yokmu?

anamonitörü söktüm cıkardım vga kablo kasya taktım vga kablonun diğer tarafını hhdmi onu da ikinci monitöre veya ana monitöre yine görüntü yok

coklayıcı alsam

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold

coklayıcı alsam
çoklayıcı falan uğraşma al rx 570 oyun oynayabilirsin en azından

arifand34

80+
coklayıcı buldum aynı görüntüyü ikinci ekrana veriyormuş ben oyun oynarken diğer ekranda da oyun mı gözükcek sacma degil mi
https://www.trendyol.com/maxgo/2080...tor-p-34526988/saticiya-sor?merchantId=121798 sorulara baktım da

rx570 5600g islemciden daha mı güclü aynı fps alırmıyım yüksek ayarda valoda 100 fps alıyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

ConquerorXIV

80+ Gold

arifand34

80+
bu bir şey değil adam bilmediğinden soruyor üslubunda sorun yok neler var neler iftira atanlar, hakaret edenler ceza yemeyip uyarı alıyorlar.

valo oynuyorsan fark olmaz hikayeli oyunlarda tabi ki
hocam 2.el buldum benim anakarta uyumlu dimi simdi ona göre çift monitör yapcam hdm 2 varmis girisi kac fps verir inş düsük vermez

hocam 2.el buldum benim anakarta uyumlu dimi simdi ona göre çift monitör yapcam hdm 2 varmis girisi kac fps verir inş düsük vermez
islemci kullanılmaz hale mi gelcek

ConquerorXIV

80+ Gold

islemci kullanılmaz hale mi gelcek
uyumlu, furmark testi yap çok ısınan kartlara bulaşma, dediğim gibi cpu tabanlı oyunlarda fark olmaz gpu kullanan oyunlarda fps farkı olur

işlemci kullanılamaz hale gelmicek cpu nun apu dahili grafik birimi devre dışı olacak tabi.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

arifand34

80+
uyumlu, furmark testi yap çok ısınan kartlara bulaşma, dediğim gibi cpu tabanlı oyunlarda fark olmaz gpu kullanan oyunlarda fps farkı olur

işlemci kullanılamaz hale gelmicek cpu nun apu dahili grafik birimi devre dışı olacak tabi.
tek valo cs lol oynuyorum aynı fps alırım ozaman dolap uygulamasında sahibinden buldum mining yapılmamıs sıcaklık test yapamıyorum uzakta oldugu icin

Top Bottom