Neler Yeni

Öneri BU FİYATA BU PUNTO NASIL

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocam biraz orta yaş arabası ancak temizinden daha ucuza linea tercih edebilirsiniz. Biraz genç işi olsun derseniz de Honda Civic FD6 öneririm.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Arkadaşlar Merhaba, Konuyu Hiç Uzatmıyorum.
Sizce Bu Fiyata Bu Araba Alınır mı?
Değişeni vs. Yokmuş.
Arabadan Pek Anlamıyorum. Bana Güzel Uygun Geldi.
Size de Sormak İstedim Duruma Göre Yarın Alacağım.

Çok pahalı knk verilmez

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.4 düz motor o
Hem yeni bir motor değil hemde gitmiyor performans yok. Ben almazdım şahsen. Çünkü o parayı hayatta haketmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafacan Mermer
Instagram
canmermer06
1.4 düz motor o
Hem yeni bir motor değil hemde gitmiyor performans yok. Ben almazdım şahsen. Çünkü o parayı hayatta haketmez
İlan yayından kalkmış göremedim 77lik motorsa o motorun Allah belasını versin. Şehir içi kullanımı için şanzıman oranlarını kısa tutmuşlar araba 5. vites 3000 devirde bile çok yavaş kalıyor. Normal otoban hızlarında gidersen devir baya yükseliyor çok yakıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer halen almadıysanız Punto Evo bakın ama 1.4 Multiair atmosferik 105lik motora bakın. 105lik ödüllü motor ve Punto Evoların dolusu harbi dolu arabalar ayrıca çoğu insan tipini sevmez ( bence Fiat algısı ) ama gayet yakışıklı araba Punto Evolar.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlan yayından kalkmış göremedim 77lik motorsa o motorun Allah belasını versin. Şehir içi kullanımı için şanzıman oranlarını kısa tutmuşlar araba 5. vites 3000 devirde bile çok yavaş kalıyor. Normal otoban hızlarında gidersen devir baya yükseliyor çok yakıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer halen almadıysanız Punto Evo bakın ama 1.4 Multiair atmosferik 105lik motora bakın. 105lik ödüllü motor ve Punto Evoların dolusu harbi dolu arabalar ayrıca çoğu insan tipini sevmez ( bence Fiat algısı ) ama gayet yakışıklı araba Punto Evolar.
Evet 77lük motor
Bende kullandım oradan biliyorum. Şanzıman oranlarını anlayacak kadar uzun kullanmadım bir şey diyemem o yüzden.
Araba cidden gitmiyor. Yakıtı konusunda yakıpta gitmiyor diyebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,773
Üyeler
142,026
Son üye
53darkknight53
Top Bottom