Neler Yeni

BU FİYATA BU SİSTEM DEĞER Mİ ?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

emrext

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre atasoy
Herkese merhaba, hazır sistemlerde dolaşırken itopya da bu sisteme denk geldim bazı modifikasyonlar yaparak almayı planlıyorum sizce bu fiyata daha iyi bir sistem toparlanabilirmi ?
içerdiği parçaları ekte paylaştım.
Sistem linki : https://l24.im/xJN
Aynı sistemin sıvı soğutmalısını 24.8k ya aldım aynı siteden. Farkları bendeki ram 16gb ve ssf 512gb

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
aynen kasa değiştirmek yerine soğutucu ekleyin alınabilir sistem fiyat makul beklememek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ramları boşuna yüklestmişsin 3600 mhz desdeklemiyo anakart sadece gb olarak fayda alırsın
Hocam günlük işlerin yanında Autocad veya Solid gibi programlar kullanacağım için ramlere biraz yüklendim

Aynı sistemin sıvı soğutmalısını 24.8k ya aldım aynı siteden. Farkları bendeki ram 16gb ve ssf 512gb
Hocam ramler ve ssd yi eklediğiniz zaman aşağı yukarı aynı tutara denk geliyor

Pahalı hocam, geçen gün 19K bu sistemin muadili çıktı.
Hocam dediğiniz gibi bazen çok kısa süreli ve sınırlı stoklu ürünler çıkıyor piyasaya. Ama alamıyoruz malesef ayrı olarak sistemin içerisindeki parçalar tek tek bakıldığında daha pahalıya geliyor.

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam günlük işlerin yanında Autocad veya Solid gibi programlar kullanacağım için ramlere biraz yüklendim

Hocam ramler ve ssd yi eklediğiniz zaman aşağı yukarı aynı tutara denk geliyor

Hocam dediğiniz gibi bazen çok kısa süreli ve sınırlı stoklu ürünler çıkıyor piyasaya. Ama alamıyoruz malesef ayrı olarak sistemin içerisindeki parçalar tek tek bakıldığında daha pahalıya geliyor.
Hocam dediğim gibi, bu bütçede 7700xt sistemler çıkmasınıda bekleyebilirsiniz, 4060 ti 8 GB modeline bu kadar para baymak bence mantıksız.

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
Hocam dediğim gibi, bu bütçede 7700xt sistemler çıkmasınıda bekleyebilirsiniz, 4060 ti 8 GB modeline bu kadar para baymak bence mantıksız.
Hocam sadece oyun için olsa Amd olabilir sıkıntı yok ama dediğim gibi çizim programlarında kullanmak için alıyorum bu konuda gerek yazılım gerek driver olsun nvidia tercihim. Fikriniz için teşekkürler

imagine47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut
İlk konudaki sisteme 2x8 GB 3200 darboğaz yaparmı arkadaş 3200 lü anakarta 3600 32 gb eklemiş

Artarof

80+ Bronze
Herkese merhaba, hazır sistemlerde dolaşırken itopya da bu sisteme denk geldim bazı modifikasyonlar yaparak almayı planlıyorum sizce bu fiyata daha iyi bir sistem toparlanabilirmi ?
içerdiği parçaları ekte paylaştım.
Sistem linki : https://l24.im/xJN

Piyasada bulabildiğim diğer 4060ti sistemler de böyle.
Pek bir fark yok gibi.

Son düzenleme:

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Pahalı gibi

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
İlk konudaki sisteme 2x8 GB 3200 darboğaz yaparmı arkadaş 3200 lü anakarta 3600 32 gb eklemiş
Sistemin linkini paylaştım eğer girip incelersen özelleştirme kısmında 3200 32 gb olmadığını görebilirsin ayrıca çok ta fark etmez 3200 de çalışabilir ramler.

Top Bottom