Neler Yeni

BU FİYATA BU SİSTEM DEĞER Mİ ?

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
Bütçe
27000
Herkese merhaba, hazır sistemlerde dolaşırken itopya da bu sisteme denk geldim bazı modifikasyonlar yaparak almayı planlıyorum sizce bu fiyata daha iyi bir sistem toparlanabilirmi ?
içerdiği parçaları ekte paylaştım.
Sistem linki : https://l24.im/xJN

Ekler

• itopya-hazirsistem.jpg
    itopya-hazirsistem.jpg
    368.7 KB · Hit: 91

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Herkese merhaba, hazır sistemlerde dolaşırken itopya da bu sisteme denk geldim bazı modifikasyonlar yaparak almayı planlıyorum sizce bu fiyata daha iyi bir sistem toparlanabilirmi ?
Kanka bende bunu düşünüyorum ama bi sıvı soğutma gerektiren bi sistem bence ben sıvı soğutma koydum kasayı niye değiştirdin bide bende onu sorim

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Koray Somuncu
aynen kasa değiştirmek yerine soğutucu ekleyin alınabilir sistem fiyat makul beklememek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ramları boşuna yüklestmişsin 3600 mhz desdeklemiyo anakart sadece gb olarak fayda alırsın

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen kasa değiştirmek yerine soğutucu ekleyin alınabilir sistem fiyat makul beklememek lazım

ramları boşuna yüklestmişsin 3600 mhz desdeklemiyo anakart sadece gb olarak fayda alırsın
Standart halinde kasanın ön tarafı mesh değil hocam ondan değiştirdim. Fikriniz için teşekkürler.

Kanka bende bunu düşünüyorum ama bi sıvı soğutma gerektiren bi sistem bence ben sıvı soğutma koydum kasayı niye değiştirdin bide bende onu sorim
Standart halinde kasanın ön tarafı mesh değil hocam o yüzden

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Standart halinde kasanın ön tarafı mesh değil hocam ondan değiştirdim. Fikriniz için teşekkürler.
Mesh değil ama yorumlarına göre ksanın ön camının yanlarında ızgaralar var o da yeterli diyor herkes

Mesh değil ama yorumlarına göre ksanın ön camının yanlarında ızgaralar var o da yeterli diyor herkes
Bende o yüzden daha mantıklı geldi

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Koray Somuncu

Standart halinde kasanın ön tarafı mesh değil hocam o yüzden
o fiyat farkına 240mm sıvı soğutucu oluyo onun için dedim eklersen mesh olmasına gerekte yok zaten işlemci ile ekran kartı sadece 21k kasayı öylece oynamadan almanız daha mantıklı eklemeyi sonra alıp ilave edin

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pahalı hocam, geçen gün 19K bu sistemin muadili çıktı.

PROVED

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz mantıklı olabilir ama bu kasa mesela 2 gün durmadan açık olacak, ızgaralar ne kadar yeterli olacak ?

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Koray Somuncu
19k ya 13400f ile 4060ti ı nerde gördün knk kim çıkardı

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tugay gedik
Fiyat pahalı gibi geldi

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Dediğiniz mantıklı olabilir ama bu kasa mesela 2 gün durmadan açık olacak, ızgaralar ne kadar yeterli olacak ?
Eğer 2 gün durmadan açık olcaksa kesin sıvı soğutmaya ihtiyacın olacak kankam

Top Bottom