Neler Yeni

Bu Fiyata Excalibur G900 Almak Mantıklı Mı?

Qheenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kaan Uğuzay
Bütçe
11500
Ürün Linkini Aşağıya Bırakıyorum.
Uzun zamandır uygun fiyatlı bilgisayar arıyorum. Geçen günlerde bu bilgisayarı buldum ama bi arkadaşım bu bilgisayarın pek iyi olmadığını söyledi.
Bu devirde bu fiyata bu özelliklerde 2. el bilgisayar bulmak bile zor.
Kullanan arkadaşlar veya herhangi görüşü olan varsa aşağıda fikirlerini belirtsin lütfen.

ÜRÜN LİNKİ:

Mojo jojo

80+ Silver
Uzun zamandır uygun fiyatlı bilgisayar arıyorum. Geçen günlerde bu bilgisayarı buldum ama bi arkadaşım bu bilgisayarın pek iyi olmadığını söyledi.
Kullanan arkadaşlar veya herhangi görüşü olan varsa aşağıda fikirlerini belirtsin lütfen.

ÜRÜN LİNKİ:
11500'e işlemcisi daha iyi ve aynı ekran kartlı laptop vardır.
Excalibur'a şans verilmez.
Dandik kasadan 2060 alacağıma sağlamdan 1660ti alırım hem.

TALHA MURAT

80+ Silver
11500'e işlemcisi daha iyi ve aynı ekran kartlı laptop vardır.
Excalibur'a şans verilmez.
Dandik kasadan 2060 alacağıma sağlamdan 1660ti alırım hem.
Kardeşim senin gibileri gördük geçen oyunda test videosu çektim paylaştım forumda hemen kayboldu şahıslar geç bu işleri.

TALHA MURAT

80+ Silver

ÜRÜN LİNKİ:
Gayet iyi parasına göre özellikleri arkadaşımda aldı 7 aydır kullanıyor aynı cihazdan memnun bu arada sana da şunu önereyim bu cihazda alt kapağı açıldığında garantisi bozulmuyor mümkünse termal macunu nu servise veridkten sonra bakımlarını yaptır eğer hala sorun devam ederse kendin macun alıp yap sorun kalmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

G770 aldıktan sonra gelen pişmanlık hissini tatmin etme isteği o.O2
Bak şahıs bu konulara bakacak ve buradan uzayacak. Demedi deme.

Qheenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kaan Uğuzay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet iyi parasına göre özellikleri arkadaşımda aldı 7 aydır kullanıyor aynı cihazdan memnun bu arada sana da şunu önereyim bu cihazda alt kapağı açıldığında garantisi bozulmuyor mümkünse termal macunu nu servise veridkten sonra bakımlarını yaptır eğer hala sorun devam ederse kendin macun alıp yap sorun kalmıyor.
aga arada kaldım şimdi 😅

TALHA MURAT

80+ Silver
aga arada kaldım şimdi 😅
Bak benim inceleme videom var g770 g900 zaten neredeyse aynı bi farklılık yok sadece kasa değişik birde özellik üreten malzemeleri çoğu aynı bi istersen yukarıda baktığım linkleri incele karar ver bak 3 arkadaşım aldı g900 problem 1inde çıkmadı karar senin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,021
İsim
izoly çalışanı
O kadar yüksek bütçeye Excalibur alınmaz. Kaliteli bir 1660 ti laptop al derim.

Mojo jojo

80+ Silver
aga arada kaldım şimdi 😅
Şu an piyasayı takip etmiyorum, fakat ben laptop aldığım zaman bu fiyatlara daha sağlam markaların aynı ekran kartı daha iyi ya da aynı işlemcili laptopları vardı.
Şu an varmı bilmiyorum, fakat ben yine de dandik kasan 2060 alcağıma sağlamından 1660ti ya s alırım.

TALHA MURAT

80+ Silver
Kaliteli dediği laptop laptop değil soba ne güzel kaliteli kışın doğalgazı kapatma vakti.

Mojo jojo

80+ Silver
Max-Q değilse alınabilir.
İşlemcisi daha iyi değil mi ?

TALHA MURAT

80+ Silver
aga arada kaldım şimdi 😅
Sana şunu söyliyim casperın laptopları hariç hiçbir cacığı alınmaz 1 senedir kullanıyorum 2 ke bakıma gitti cihaz herşeyini yaşadım gördüm arkadaşlarımda kullanıyor bu forumlarda casper dedince berbat firma geliyor diye herşeyine kötü diyor geçen tartışması çıktı adam servisine kötü diyor 1 hafta çıkmadı diyor ben 1 günde teslim alıyorum yapmasınlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Excalibur buz gibi çalışıyor. Hp pavilion soba 🥵
Yazık ne diyim sonuçlar ortada iken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,609
Üyeler
140,671
Son üye
ardah