Neler Yeni

🔺Bu Gereksiz ekran kartı tutacağı niye pahalı🔺

IMG_20231021_000229.jpg
Poz-1.jpg

Merhaba arkadaşlar,

Gpu destek aparatı için aşırı para vermek istemediğimden internet ortamında gördüğüm bir modeli ölçülendirerek tasarladım. Teknik ressamım. Mesleğim itibariyle parça görseline ve gpu yükseklik kısmına bakarak aparatı tasarladıktan sonra tornada teflon malzemeden imal ettirdim. Ana ayağı beyaz kirli gözükmemesi için aracımın rötuş boyasıyla da boyadım :) Bu şekilde çevresinde 3D yazıcıda imal ettirmek isteyen olursa ölçülü pdf resmi mevcut bende. Aradaki plastik somunu iptal ettim. Kilitleme amacıyla koymuştum ama vida kolay kolay dönmediğinden dolayı ekstra işçilik yaptırmadım. Dediğim gibi tornada değil de 3D yazıcıda yaptırabilirsiniz bunun gibi bir aparatı. Aslında Alt gövde biraz geniş üst vida da M10 veya M12 standart diş olacak şekilde imal ettirebilirsiniz. Ölçülü resmi de isteyen olursa konuya aktarabilirim. İyi günler dilerim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Merhaba arkadaşlar,

Gpu destek aparatı için aşırı para vermek istemediğimden internet ortamında gördüğüm bir modeli ölçülendirerek tasarladım. Teknik ressamım. Mesleğim itibariyle parça görseline ve gpu yükseklik kısmına bakarak aparatı tasarladıktan sonra tornada teflon malzemeden imal ettirdim. Ana ayağı beyaz kirli gözükmemesi için aracımın rötuş boyasıyla da boyadım :) Bu şekilde çevresinde 3D yazıcıda imal ettirmek isteyen olursa ölçülü pdf resmi mevcut bende. Aradaki plastik somunu iptal ettim. Kilitleme amacıyla koymuştum ama vida kolay kolay dönmediğinden dolayı ekstra işçilik yaptırmadım. Dediğim gibi tornada değil de 3D yazıcıda yaptırabilirsiniz bunun gibi bir aparatı. Aslında Alt gövde biraz geniş üst vida da M10 veya M12 standart diş olacak şekilde imal ettirebilirsiniz. Ölçülü resmi de isteyen olursa konuya aktarabilirim. İyi günler dilerim.
Bende bunun Nvidia yazanı var 😎🗿

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
asus+rog+eva serisi+anime kızı+koleksiyon ürünü

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

baksanıza gardaşlarım ne gerek var böyle bir saçmalığa aşırı abartılı bir fiyat (BENCE (YANKILI))
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Çaylak Forumcu rog hastalarına önerir misin hocam dfghijklşsgh
Animeli ekran karti tutucagi gerçek mi bu arada ayıp oluyor rog hastasi olarak gayet alınır (!)

Can...

80+ Platinum

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı

Can...

80+ Platinum

Can...