Neler Yeni

Bu Hata Sence Nedir?

iHusoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
huso
1727781871558.png

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,424
İsim
Emre siyah
Oyun orjinal mi?

iHusoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
huso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun orjinal mi?
evet steam den
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun orjinal mi?
bazen başkaa oyunlarda da yapıyor gta 5 de birden oyundan atıyor hata vermeden valoranttan atıyor ekran kartı sürücüsü vs öyle birşeyler diyor yani ben anlamadım ekran kartı sürücümü güncelledikten sonra da aynı şeyi yapıyor bazen bilgisayar yük altında olmasa bile ekran bir anda yeşil mavi kırmızı beyaz oluyor bu biraz sürüyor sonra yeniden normale dönüyor bir sıkıntı var ama ben bukadar bilgili değilim lütfen yardımcı olun ne yanlış

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,424
İsim
Emre siyah
evet steam den

bazen başkaa oyunlarda da yapıyor gta 5 de birden oyundan atıyor hata vermeden valoranttan atıyor ekran kartı sürücüsü vs öyle birşeyler diyor yani ben anlamadım ekran kartı sürücümü güncelledikten sonra da aynı şeyi yapıyor bazen bilgisayar yük altında olmasa bile ekran bir anda yeşil mavi kırmızı beyaz oluyor bu biraz sürüyor sonra yeniden normale dönüyor bir sıkıntı var ama ben bukadar bilgili değilim lütfen yardımcı olun ne yanlış
valla oyun orjinalse bilemiyorum hata çok spesifik duruyor.

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
evet steam den

Ekran kartın nedir hocam

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,736
İsim
Emre Zengin
evet steam den

FurMark adlı programı indirip ekran kartını test et bakalım.

iHusoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
huso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,736
İsim
Emre Zengin
4070ti

değerlerin nasıl olması gerek daha önceden testini yapmıştım 20dk cihazın soğutması iyi uygulama da kapanmamıştı
Bütün sistem özelliklerini yazar mısın acaba? Ekran kartında sorun olmayabilir.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,736
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,736
İsim
Emre Zengin
bios yeni güncelledim 4800mhz

yeni dediğim geçen hafta
BIOS'tan Integrated Graphics ayarının Disabled Konumda olup olmadığına bakar mısın? BIOS'a gir. Girdikten sonra F7 tuşu ile Advanced Mode geç. Geçtikten sonra sol tarafta Settings butonu göreceksin ona bas. Bastıktan sonra Integrated Graphics Configuration göreceksin. Girdikten sonra Integrated Graphics ayarını Disabled konuma getirip kaydedip çık. RAM'inin tam modeli nedir bu arada?

iHusoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
huso
BIOS'tan Integrated Graphics ayarının Disabled Konumda olup olmadığına bakar mısın? BIOS'a gir. Girdikten sonra F7 tuşu ile Advanced Mode geç. Geçtikten sonra sol tarafta Settings butonu göreceksin ona bas. Bastıktan sonra Integrated Graphics Configuration göreceksin. Girdikten sonra Integrated Graphics ayarını Disabled konuma getirip kaydedip çık. RAM'inin tam modeli nedir bu arada?
corsair vengeance expo black 32gb 6000mhz

Top Bottom