Neler Yeni

bu iki cihazdan hangisi alınır?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Yiğit
Çoklu Konu, Spam
arkdaşlar note 20 ultra ve s20 fearasında kaldım fakat bildiğiniz üzere fiyatları aynı değil çünkü note 20 ultranın ekranı kırık ve galiba iç ekranında sorun var yarım parlaklıkta ve karanlık ekranlarda ekran yeşil gibi oluyor ama fulleyince parlaklığı düzeliyor birde tlefonu kapatıp always on displayi açınca ekrana bieşyler oluyo sonra düzeliyo ama yeşil kalıyo siyah olduğu için köeşede çok minik siyahlık var ama ekrnaı çalışıyor amcamdan alacağım zaten amcam aktif olarak kullanıyor ve kutu fatura şarj ayrıca 4 ay garanti var fiyatı 13k birde s20 fe var kutu fatura garanti şarj vs var 9 ay garanti var fiyatı 10500 sizce hangisi daha mantıklı (ik cihazda 256gb)

Semiramis41

80+ Bronze
arkdaşlar note 20 ultra ve s20 fearasında kaldım fakat bildiğiniz üzere fiyatları aynı değil çünkü note 20 ultranın ekranı kırık ve galiba iç ekranında sorun var yarım parlaklıkta ve karanlık ekranlarda ekran yeşil gibi oluyor ama fulleyince parlaklığı düzeliyor birde tlefonu kapatıp always on displayi açınca ekrana bieşyler oluyo sonra düzeliyo ama yeşil kalıyo siyah olduğu için köeşede çok minik siyahlık var ama ekrnaı çalışıyor amcamdan alacağım zaten amcam aktif olarak kullanıyor ve kutu fatura şarj ayrıca 4 ay garanti var fiyatı 13k birde s20 fe var kutu fatura garanti şarj vs var 9 ay garanti var fiyatı 10500 sizce hangisi daha mantıklı (ik cihazda 256gb)
2side alınmaz sakın

Semiramis41

80+ Bronze
Git a34 al keyfine bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

@şahin doğan a34 kaymaz mı 11k ya ?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Yiğit

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
icardi
Attığım 2 cihazda o cihazı 10 a böler 2020 de çıkmış bir telefon güncelleme yok bişe yok sen bilirsin
a34 abartma istersen. hem güncellemeyi napacaksın sanki güncelleme gelince a34 havalara uçacak. s20 fe var evde bi tane gayet iyi telefon.

Top Bottom