Neler Yeni

Bu İşten En Basit Şekilde Nasıl Kurtulurum

VitoScaletta

80+ Gold
fitness gidiyorum kreatin alıcam ve salondaki abiye sürekli soruyodum şunu alsak ne olur bunu yapsak ne olur pc den baktırıyodum ona vazgeçiyodum sonra tekrar baktırıyodum falan adam artık bıktı bende dün parayı götürdüm tam alıcaktım kreatinde ücretsiz kargo ibaresi kaldırılmış bunu bana 60 tl den getirticekti 3 tane alıcaktım https://bodyfitshop.com.tr/performa...-1357/prd-bigjoy-sports-creabig-powder-300-gr ondan sonra işte dedi 500 tl üzeri alışverişte ücretsiz kargo oluyo bu salondakiler de bişeyler alıcak toplu alınca ücretsiz kargoya getiririz alırız dedi tamam dedim lakin ben internetten araştırdığımda kreatin monohidratın çok basit bi madde olduğundan genelde markalar arasında pek bi fark olmadığından bahsediyodu ben bunları zaten haftalar önce okumuştum lakin inanmamıştım çünkü ürünler arasında acayip fiyat farkı vardı ve ben diyodumki bu aradaki fiyat farkı kaliteden değilde neden boşver diyodum ama çok sevdiğim takip ettiğim gokalaf da canlı yayında protein ocean kreatin içiyodu dedim nasıl olur en ucuz kreatinimi kullanıyor cidden falan chate yazdım soru sordum abi protein ocean memnunmusun falan diye kreatin basit ve ucuz madde olduğundan markalar arası kalitenin değiştiğini düşünmüyorum dedi :( evet ben 900 gr kreatine 180 tl vericem ama şuan istesem
1600380823334.png
800 gr kreatini miss gibi 124 tl ye sipariş edicem şimdi salondaki abiye desem abi vazgeçtim adam artık bıktı benden hergün bakıyoduk çünkü bilgisayarından falan adam bana karşı bi nefret besliycek adamı günlerce uğraştırdım sohbet ettik vs aramızda baya iyi aramızın bozulmasını istemiyorum ama içimdeki seste diyorki lan keşke şu iş bi türlü iptal olsada protein oceandan alsam evde çekmeceme saklasam miss gibi kullansam diye sizce ne düşünüyosunuz ne olursa bu işten kurtulabilirim

bu arada bilmeyenler için kreatin herhangi bi steroid vs değildir kırmızı ette bulunan bir maddedir ülkemizin şartlarındada bb le uğraşan kişiler çok fazla kırmızı et tüketemediğinden bu gibi ucuz yollara başvururlar kreatin kaslarda su tutumu ve güç kazanımına yardımcı olur

kreatin günlük genellikle 5 gr alınır her 45 günün sonundada vucutun alışmaması ve böbrek sağlığı için 1 hafta ara verilir kreatin kullanan biri günde en az 3 lt su içmelidir çünkü kreatin böbrekleri çok yoran bi maddedir bu yüzden bol bol su içilmelidir

ŞİMDİ DİYEN OLURSA 60 TL LAFINIMI YAPIYON ARKADAŞLAR ÖĞRENCİYİM ÖĞRENCİ O 60 TL YE 1 KUTU DAHA KREATİN ALIP BİR KAÇ AY DAHA ATLATABİLİRİM

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    91.5 KB · Hit: 462

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Protein tozu zararlı mıdır ?

Excator23cm

80+ Gold

VitoScaletta

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende daha yeni başladım fitnessa protein tozu tam olarak ne yapıyor la
günlük protein ihtiyacını karşılayamıyosan basit bi şekilde suyla karıştırıp içersin protein tozu bi ilaç değildir bi sihirli değnek de değildir peynir altı suyunun toz haline getirilmiş halidir bunada whey deniyor zaten fitness a gidiyosan her sabah yumurta yulaf yiyceksin protein almak için antrenmandan önce ve sonrada karbonhidrat ve protein alıcaksın ben mesela her sabah 5 yumurta 60 gr yulaf yiyorum gerisi ev yemeği ev yemeğinde protein oluyor genellikle olmuyosadabi türlü buluyorum antrenmandan sonra da ev yemeğinde protein varsa ev yemeği yoksa ton balığı vs yiyorum aburcubur şeker ekmek yemez sporcu bi kişi

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
bende daha yeni başladım fitnessa protein tozu tam olarak ne yapıyor la
Kaslarını genişletiyor kalıplanmasini sağlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada asla salondan ürün almadı tavsiye etmen net kazık atıyorlar içinde bulunduğum için diyorum

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
millete saçma sapan yanlış bilgi verme
Saçma sapan yanlış bilgi değil yaptığı şey bu ve spora gittiği için bu şekilde anlatmak istedim protein kas kütlenin alamadığı vitaminleri içinde barındırıyor ve gelişmesini sağlıyor neyin yanlış bilgisi.

Excator23cm

80+ Gold
günlük protein ihtiyacını karşılayamıyosan basit bi şekilde suyla karıştırıp içersin protein tozu bi ilaç değildir bi sihirli değnek de değildir peynir altı suyunun toz haline getirilmiş halidir bunada whey deniyor zaten fitness a gidiyosan her sabah yumurta yulaf yiyceksin protein almak için antrenmandan önce ve sonrada karbonhidrat ve protein alıcaksın ben mesela her sabah 5 yumurta 60 gr yulaf yiyorum gerisi ev yemeği ev yemeğinde protein oluyor genellikle olmuyosadabi türlü buluyorum antrenmandan sonra da ev yemeğinde protein varsa ev yemeği yoksa ton balığı vs yiyorum aburcubur şeker ekmek yemez sporcu bi kişi
ben başlayalı 5 gün oldu şimdilik alışıyorum haftaya hoca ldiyet listesi verecek o zaman yemeye dikkat edicem ama sanırım alıcam protein tozu senin bu aldığın iyi midir

VitoScaletta

80+ Gold
ben başlayalı 5 gün oldu şimdilik alışıyorum haftaya hoca ldiyet listesi verecek o zaman yemeye dikkat edicem ama sanırım alıcam protein tozu senin bu aldığın iyi midir
benim bu aldığım protein tozu değil lakin sen bunları kafaya takma protein tozu vs sen diyetine uy ve kilo almak için sadece kardio yapma ağırlık çalış ağırlık çalışmak çok önemli öncelikle salondaki hocalarının verdiği bro split programlara uyma yani 1 günde tek bölge çalışma ağırsağlam 5x5 başla biceps izole hareketleri ekleyerek ve her yaptığın hareketi yapmaktan ziyade öğrenmeye çalış youtube yaz en ince ayrıntısına kadar hareketi öğrenmeye çalış ne kadar kilo kaldırdığın önemli değil kaslara ne kadar şiddet verdiğin önemli sen şimdilik protein tozuna vs para harcama diyet listesini salondaki hocan vericekse o herkese kopyala yapıştır yapıyodur büyük ihtimalle bi diyetisyenden protein ağırlıklı diyet isteyebilirsin

Saçma sapan yanlış bilgi değil yaptığı şey bu ve spora gittiği için bu şekilde anlatmak istedim protein kas kütlenin alamadığı vitaminleri içinde barındırıyor ve gelişmesini sağlıyor neyin yanlış bilgisi.
senin yazdığında şu şekilde anlaşılıyor protein tozunu alınca kasların genişliyor kalıplanıyosun vs bi kişi bu şekilde anlayabilir

şaka maka kimse bi fikir önerisinde bulunmadı içinde bulunduğum durum için

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
benim bu aldığım protein tozu değil lakin sen bunları kafaya takma protein tozu vs sen diyetine uy ve kilo almak için sadece kardio yapma ağırlık çalış ağırlık çalışmak çok önemli öncelikle salondaki hocalarının verdiği bro split programlara uyma yani 1 günde tek bölge çalışma ağırsağlam 5x5 başla biceps izole hareketleri ekleyerek ve her yaptığın hareketi yapmaktan ziyade öğrenmeye çalış youtube yaz en ince ayrıntısına kadar hareketi öğrenmeye çalış ne kadar kilo kaldırdığın önemli değil kaslara ne kadar şiddet verdiğin önemli sen şimdilik protein tozuna vs para harcama diyet listesini salondaki hocan vericekse o herkese kopyala yapıştır yapıyodur büyük ihtimalle bi diyetisyenden protein ağırlıklı diyet isteyebilirsin

senin yazdığında şu şekilde anlaşılıyor protein tozunu alınca kasların genişliyor kalıplanıyosun vs bi kişi bu şekilde anlayabilir
Zaten kas gelişince büyüyor vücudun kolların göğüslerin ve kalıp alıyorsun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,190
Üyeler
148,990
Son üye
REEX
Top Bottom