Neler Yeni

Bu kablonun maddi değeri var mı?

asliaral

80+
Merhabalar.

Geçenlerde internet bağlantımı yeniledim. Kablo olarak cam kablo çekeceğiz dediler. Mesafe çok kısa idi. Bu kablo da arttı.

Acaba mali değeri var mıdır? Evdeki herşeyi 2. El uygulamalarında satmayı seviyorum. O yüzden sordum.

Herhalde benim işime yaramaz artık değil mi? Taşınsak vs sıfırdan yeni kablo bağlarlar?

20240426_211422.jpg

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
Mehmet Aslan
Merhabalar.

Geçenlerde internet bağlantımı yeniledim. Kablo olarak cam kablo çekeceğiz dediler. Mesafe çok kısa idi. Bu kablo da arttı.

Acaba mali değeri var mıdır? Evdeki herşeyi 2. El uygulamalarında satmayı seviyorum. O yüzden sordum.

Herhalde benim işime yaramaz artık değil mi? Taşınsak vs sıfırdan yeni kablo bağlarlar?

Alıntıyı görüntüle
götür elektrikçiye ne verirse öp başına koy :D 2. elde alıcı çıkmaz.

asliaral

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Salih
Maddi değeri yok gibi bir şey zaten maddi değeri olsa fazla bırakmıyorlar. Operatörler kurulum esnasında veriyor zaten

asliaral

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
metresi geçen sene 25 kuruştu :D
Nette de bulamadım da hiç satılan. Demek ki o yüzden gelip ek ücret istemeden taktılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maddi değeri yok gibi bir şey zaten maddi değeri olsa fazla bırakmıyorlar. Operatörler kurulum esnasında veriyor zaten
Benim de ihtiyacım olmaz herhalde taşınınca değil mi? Kesik kalbo ile ek vs olmaz?

Top Bottom