Neler Yeni

Yardım Bu kabloyu anakartta nereye takacağım?

THANOS14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Ceylan
Arkadaşlar kasa nzxt h510 flow. Anakart gigabyte b550 gaming x v2. Bu kablo kasanın kutusundan harici olarak çıktı. Ön panelden gelen kabloyu da anakartta gösterdiğim yere taktım. Bu harici kabloyu da takmam gerekiyor mu? Bu kablo ne işe yarıyor?

Ekler

• IMG_0345.jpeg
    IMG_0345.jpeg
    1.7 MB · Hit: 56
  • IMG_0346.jpeg
    IMG_0346.jpeg
    3 MB · Hit: 56
Son düzenleme:

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Anakart üzerinde en altta isimler yazar dikdörtgen içerisinde yazıyor sıralamasına göre takabilirsin.

1685284588108.png

THANOS14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart üzerinde en altta isimler yazar dikdörtgen içerisinde yazıyor sıralamasına göre takabilirsin.

Alıntıyı görüntüle
Bunu taktığım kısımda hdled pled + falan yazıyordu ben oraya taktım zaten. Anakartın şemasına baktım birleşik kablonun da şemasına baktım tutuyor gibi birbiriyle ama benim kasamda reset tuşu falan yok oraya da kablo takmış oldum

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Bunu taktığım kısımda hdled pled + falan yazıyordu ben oraya taktım zaten. Anakartın şemasına baktım birleşik kablonun da şemasına baktım tutuyor gibi birbiriyle ama benim kasamda reset tuşu falan yok oraya da kablo takmış oldum
sadece uygun noktalara takmanız yeterli, ekstraya takmayın zarar verirsiniz. Bir de taktığınız yön de önemli, isimler aşağı gelecek şekilde takınız.

Top Bottom