Neler Yeni

bu kız aklımı alıyor benim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
Benim 12 sınıftan beri hoşlandığım biri var kız çok hoş ve iyi biri ve aynı mahallede de oturuyoruz aramız iyi sayırlır pek yakından degil her okul çıkışı dolmuşta ona bakıyordum bi keresinde dolmuş boş olmasına rağmen yanıma geldi oturdu hiç konuşmadı bazen ben onun yanına oturuyordum boş oldu zaman ama hiç nedense benle konuşmuyor o konuşmadı için de benim konuşasım gelmiyor bundan 1 ay önce instgram dan istek attım kabul etmedi neden herhalde görmemiştir dedim geri çekip tekrar attım sonra şunları yazdı " neden istek atıyorsun kabul etmiyorum işte " bunu dedik den sonra çok üzüldüm yani donup kaldım o anda ne yazsam bilemedim,

yani kısacası beyler bu kız bana yarar mı ailesi ile benim ailem iyi anlaşıyor yolda sokakta konuşurlar onun kız kardeşi var küçük benim de ikisi de iyi anlaşıyor bunu neden söyledim bilmiyorum işte yani hala da seviyorum ama.bir. türlü konuşma fırsatımı olmuyor bi kere denedim ağlayacak duruma geldim.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
yok hocam bence bu kızdan olmaz sacma bir sekilde davranıyor hem dolmus bos olmasına ragmen yanına oturabilir gibi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hocam bence bu kızdan olmaz sacma bir sekilde davranıyor hem dolmus bos olmasına ragmen yanına oturabilir gibi?
ama bir türlü çıkmıyor aklımdan başkasına baktım zaman sanki o bana karşı bisi hissediyor ve ben ona ihanet ediyor muşum gibi hissediyorum

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
ama bir türlü çıkmıyor aklımdan başkasına baktım zaman sanki o bana karşı bisi hissediyor ve ben ona ihanet ediyor muşum gibi hissediyorum
Genelde kızlar konuşmak istemiyorsa ve size karşı ilgi duymadığını söylüyorsa gerçekten öyledir. Zor evet ama bir şekil unutmaya çalışın. Ve hiç bir zaman unutmayın istenmediği yerde duran erkek acınılacak erkekdir.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Mehmet
Gerçekten bır kızı unutmanın en kolay yolu başka bir kız ile ilgilenmek kız sana karşı ilgili olsaydı insta isteğini hemen kabul ederdi bu yüzden o kızı unutmani öneririm illa devam edecem diyor isen gidip konusucan başka çare yok

KAANT10X

80+ Bronze
Kız orada oturmak istemiş oturmuş kardeşim niye bu kadar abarttın ki herkes istediği yerde oturur.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,031
Üyeler
146,616
Son üye
MrFlew
Top Bottom