Neler Yeni

Bu klavye alınır mı bütçe 1500

Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Attila Alpaslan
Redragon k617 almayın sakın çok yay sesi çıkartıyor. Önermeyin artık şu lanet klavyeyi yeter la, bana da önerdiniz aldım gördüm ebesinin körünü.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
Redragon k617 almayın sakın çok yay sesi çıkartıyor. Önermeyin artık şu lanet klavyeyi yeter la, bana da önerdiniz aldım gördüm ebesinin körünü.
ne sıkıntısı var hocam ona göre almayayım

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,852
İsim
ege erdem demirelli
ne sıkıntısı var hocam ona göre almayayım
Hocam o klavyeyi kullandim yay sesi arkadasin abarttigi kadar gelimiyor. Space tusuna sert bastiktan sonra cok kisa yay sesi geliyor. Bende suan REDRAGON K530 kullaniyorum, k630 a benziyor ama kablosuz ozelligi vs. var. RGB isiklandirmasi mukemmel, tek kotu yayi space tusu biraz cinliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

900-1000tl civarina en seceneklerden bir su zamanda

Cinlama yapmayan kusursuz klavye istiyorsaniz 1000-2000 degil verin 6000tl para custom yapin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Attila Alpaslan
Hocam o klavyeyi kullandim yay sesi arkadasin abarttigi kadar gelimiyor. Space tusuna sert bastiktan sonra cok kisa yay sesi geliyor. Bende suan REDRAGON K530 kullaniyorum, k630 a benziyor ama kablosuz ozelligi vs. var. RGB isiklandirmasi mukemmel, tek kotu yayi space tusu biraz cinliyor.

Cinlama yapmayan kusursuz klavye istiyorsaniz 1000-2000 degil verin 6000tl para custom yapin.
En iyi seçenek değil. Klavye parasını haketmiyor, almak isteyen varsa tek sebebi türkçe dizilimi olduğu için olabilir, onun dışında sebebi yok çünkü. Aliexpress'te 800 TL'ye Ak680 var mesela, %65 ve daha kaliteli switchler, yurtiçi olsun istersede e-yooso z686 alınabilir mesela, huano switchlere sahip. Çınlama illaha ki yapacak ama o kadarda fark etmeyelim be hacı değil mi? 1000 TL veriyoruz sonuçta, hakkını alalım yani. 6000 TL'ye custom ilk kez görüyorum, altın keycaps takılı herhalde.

Bu arada neden bir tek space tuşu çınlasın ki? Onda kalitesiz switch kullandılarda öbürlerine Cherry MX mi taktılar? :D

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,852
İsim
ege erdem demirelli
En iyi seçenek değil. Klavye parasını haketmiyor, almak isteyen varsa tek sebebi türkçe dizilimi olduğu için olabilir, onun dışında sebebi yok çünkü. Aliexpress'te 800 TL'ye Ak680 var mesela, %65 ve daha kaliteli switchler, yurtiçi olsun istersede e-yooso z686 alınabilir mesela, huano switchlere sahip. Çınlama illaha ki yapacak ama o kadarda fark etmeyelim be hacı değil mi? 1000 TL veriyoruz sonuçta, hakkını alalım yani. 6000 TL'ye custom ilk kez görüyorum, altın keycaps takılı herhalde.

Bu arada neden bir tek space tuşu çınlasın ki? Onda kalitesiz switch kullandılarda öbürlerine Cherry MX mi taktılar? :D
En iyisi demedim, en iyilerden dedim bu butceye
900 tl yi bulamanlar, o paraya klavye alamayanlar var ancak gozunde cok buyutme o parayi 30 dolar bile yok o kadar vergi dahil:D
Custom klavyeye kullandigin kart/tabanlik bile 100 dolari rahatlikla buluyor, kaliteli switchler 30-40 dolari buluyor, keycaps desen en kotu 30 dolar dandik almazsan

Ornegin:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
brown switch olursa bilek destekli olursa iyi olur olmazsa da önemli değil bu kadar mavi kırmızı switch istemiyorum çok ses çıkarıyor gece oyun oynayan biriyim rahatsız etmek istemiyorum evdekileri
red browna göre daha sessiz olur

Yukimiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali Çabuk
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Attila Alpaslan
En iyisi demedim, en iyilerden dedim bu butceye
900 TL yi bulamanlar, o paraya klavye alamayanlar var ancak gozunde cok buyutme o parayi 30 dolar bile yok o kadar vergi dahil:D
Custom klavyeye kullandigin kart/tabanlik bile 100 dolari rahatlikla buluyor, kaliteli switchler 30-40 dolari buluyor, keycaps desen en kotu 30 dolar dandik almazsan

Ornegin:
en iyilerdende değil, gözümdede büyüttüğüm yok ki o parayı, dediğim şey madem o kadar para verecek, almışken düzgün bir klavye alsın diyorum. 900 TL veripte yay sesi duymasın mesela.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Arda doğan
emeğine sağlık kankam hepsi red switch çok ses çıkarır mı sesi fazla olmasın diye brown switch istiyorum da bilgin varsa aydınlatır mısın
Xpg summoner kullanıyorum kalite özellikler aydınlatma hissiyat Ve Çift Baskı Lazer Muazzam Bir Klavye Fakat Sesi Fazla

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,852
İsim
ege erdem demirelli

ahmetxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0