Neler Yeni

Yardım Bu laptobu iade etmeli miyim?

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
Bütçe
40000

Geçen bu ürünü 40000 TL'ye aldım. Ancak sessiz modda bile fan sürekli çalışıyor en az 2000 rpm hızında ve hiç durmuyor.
Legionfancontrol ile hızını 1000rpm seviyelerine indirdiğimde bu sefer sağ fandan çok tiz bir ses uğultu geliyor coil whine gibi.
Lenovo legion serisi diye kalitelidir diye 2022 versiyonu olduğunu bile bile aldım ancak kasa kalitesi vs de fazla iyi gelmedi normal yani.
İade etmeli miyim yoksa kalsın mı ne diyorsunuz?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
lenovanın gaming tarafında hiç iyi bir cihazını görmedim duymadım hp victus ondan daha iyidir. Bence iade et gitsin 40k ya daha düzgün bişey bulursun eminim Monster tulpar al en azından ömür boyu bakımı var

Legolasea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Deniz
Bende de lenovo legion 5 var
Onda da aynı sorun var
Tiz sesi çok rahatsız ediyor
Çok fazla yabancı forumlarda da bu ses sorunundan bahsedilmiş

xTURANN

80+ Bronze
40K'ya 3070 güldürdü. 4070'li laptoplar var. İade et.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İade edebilirsiniz. Maksimum bütçeniz nedir?

TİTAN.

80+ Platinum

Geçen bu ürünü 40000 TL'ye aldım. Ancak sessiz modda bile fan sürekli çalışıyor en az 2000 rpm hızında ve hiç durmuyor.
Legionfancontrol ile hızını 1000rpm seviyelerine indirdiğimde bu sefer sağ fandan çok tiz bir ses uğultu geliyor coil whine gibi.
Lenovo legion serisi diye kalitelidir diye 2022 versiyonu olduğunu bile bile aldım ancak kasa kalitesi vs de fazla iyi gelmedi normal yani.
İade etmeli miyim yoksa kalsın mı ne diyorsunuz?
40k için biraz pahalı olmuş
İade edebilirsiniz

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam mümkünse hp victus istemiyorum ya. Hiç haz etmiyorum o cihazlardan ekranları da çok kötü. En azından %100 srgb olursa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edebilirsiniz. Maksimum bütçeniz nedir?
40-45 üzerine pek cıkmak istemiyorum açıkcası. ekran %100 srgb olsun. Boştayken ses çıkarmasın benim için yeterli.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Ekranın performansa katkısı olmaz, fps yi ekran kartı belirler. Tabii ki tercih sizin.

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
Bende de lenovo legion 5 var
Onda da aynı sorun var
Tiz sesi çok rahatsız ediyor
Çok fazla yabancı forumlarda da bu ses sorunundan bahsedilmiş
evet hocam. Lenovo'dan özellikle legion pro serisinden beklemezdim. LOQ serisinde falan yok sanırım böyle bir sorun. Onların ekran %45 ntsc diye hiç alasım gelmiyor yoksa onlar da güzel cihaz aslında.

lenovanın gaming tarafında hiç iyi bir cihazını görmedim duymadım hp victus ondan daha iyidir. Bence iade et gitsin 40k ya daha düzgün bişey bulursun eminim Monster tulpar al en azından ömür boyu bakımı var
Fan sesi ve 3200 mhz ramleri biraz çekinmeme sebep oluyor monster için.

Ekranın performansa katkısı olmaz, fps yi ekran kartı belirler. Tabii ki tercih sizin.
Öyle tabii hocam ama victus serisini sevmiyorum maalesef. Benzer özelliklerde başka markalar kabulumdur varsa ama yok sanırım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
hocam mümkünse hp victus istemiyorum ya. Hiç haz etmiyorum o cihazlardan ekranları da çok kötü. En azından %100 srgb olursa sevinirim.

40-45 üzerine pek cıkmak istemiyorum açıkcası. ekran %100 srgb olsun. Boştayken ses çıkarmasın benim için yeterli.

Paylaştığım laptopu alabilirsiniz. Bu bütçede daha iyisi yok diyebilirim.

Vatan'daki bilgisayarı alması daha doğru olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom