Neler Yeni

Bu laptoplardan hangisini önerirsiniz?

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
Bütçe
33000
Günlük kullanım, kodlama ve arada sırada oyun oynayacağım bir laptop arıyorum bütçem 33k. Kendimde genel bir araştırma yaptım bunlar arasında kaldım. Hangisini almalıyım veya bu bütçeye ne önerebilirsiniz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Günlük kullanım, kodlama ve arada sırada oyun oynayacağım bir laptop arıyorum bütçem 33k. Kendimde genel bir araştırma yaptım bunlar arasında kaldım. Hangisini almalıyım veya bu bütçeye ne önerebilirsiniz

3070 Ti veya 4060 lı model alabilirsiniz. İkiside üzmez hangisi uygunsa size.

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3070 Ti veya 4060 lı model alabilirsiniz. İkiside üzmez hangisi uygunsa size.
Victus olan modele daha yakın hissediyorum. Zaten masaüstüm var genel oyun falan için bu alıcağım daha genel günlük kullanım ve kodlama için victus olan nasıldır hocam

Victus olan modele daha yakın hissediyorum. Zaten masaüstüm var genel oyun falan için bu alıcağım daha genel günlük kullanım ve kodlama için victus olan nasıldır hocam
hocam kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum eğer hp alacaksaniz üründe sorun çıkarsa sorun yok diyip geri gönderebiliyorlar. Hp de güç kısıtlaması da avr diye biliyorum ama emin değilim. Lenovo üzmez ama hocam ondan eminim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Bu bütçelerde victus önermem, victus uygun fiyatlı olduğunda alınabilir çünkü daha iyi modeller var aynı bütçelerde. Siz 33 binin tamamını harcamak istemiyorsunuz sanırım, aklınızdaki maks harcamak istediğiniz bütçeyi söyleyin bakayım ben bi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak

Hocam nitro 5'in ısınma sorunu var diye biliyorum. Genelde o bütçeye lOQ önerirler fakat geçenlerde forumda birisi sorun yaşadı. Bugünlerde LOQ'un Trendyolda yorumlarına bakarken biriside Windows'u kuramamış. Bu LOQ'ta bazılarında yazılımsal olarak bir sıkıntı olduğu düşüncesindeyim. Hp victusta güç sınırlanması var. Bu bütçede kusursuz bir laptop bulunmuyor. Kendinizin bir değerlendirmede bulunması gerekiyor.

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçelerde victus önermem, victus uygun fiyatlı olduğunda alınabilir çünkü daha iyi modeller var aynı bütçelerde. Siz 33 binin tamamını harcamak istemiyorsunuz sanırım, aklınızdaki maks harcamak istediğiniz bütçeyi söyleyin bakayım ben bi.
33k tam bütçem harcayabilirim de sadece daha uyguna gelir mi diye merak ettim. Bir kaç kişi tavsiye etmişti hp victusları onu sorayım dedim teşekkürler ilginize
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nitro 5'in ısınma sorunu var diye biliyorum. Genelde o bütçeye lOQ önerirler fakat geçenlerde forumda birisi sorun yaşadı. Bugünlerde LOQ'un Trendyolda yorumlarına bakarken biriside Windows'u kuramamış. Bu LOQ'ta bazılarında yazılımsal olarak bir sıkıntı olduğu düşüncesindeyim. Hp victusta güç sınırlanması var. Bu bütçede kusursuz bir laptop bulunmuyor. Kendinizin bir değerlendirmede bulunması gerekiyor.
biraz donanım kısmına hakimim fakat laptop malzemesi, ısınma sorunu veya sıkıntılar tam hakim değilim

Son düzenleme:
Top Bottom