Neler Yeni

Bu Mekanik Klavyeler Hangisi Alınır?

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Bütçe sıkıntın yoksa attığın son iki klavyeden birini alabilirsin. Corsair ya da Asus

PunkiesT

80+ Bronze
Bütçe sıkıntın yoksa attığın son iki klavyeden birini alabilirsin. Corsair ya da Asus
Corsair aldım dün itopyada indirim vardı yarı fiyatına nerdeyse düşmüştü bende indir varken alayım dedim. Bakalım ürün heralde kargoya yarın verilir artık ne zaman elime ulaşırsa :D

PunkiesT

80+ Bronze

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Corsair aldım dün itopyada indirim vardı yarı fiyatına nerdeyse düşmüştü bende indir varken alayım dedim. Bakalım ürün heralde kargoya yarın verilir artık ne zaman elime ulaşırsa :D
Hayırlı olsun. Zamanında çok almak istemiştim. Klavyeyi temiz tutmaya özen gösterin. Böyle klavye alsam gözüm bakardım. Bende Kasım indirimlerinde Razer Blackwidow v3 kovalıyorum bakalım.

PunkiesT

80+ Bronze
Hayırlı olsun. Zamanında çok almak istemiştim. Klavyeyi temiz tutmaya özen gösterin. Böyle klavye alsam gözüm bakardım. Bende Kasım indirimlerinde Razer Blackwidow v3 kovalıyorum bakalım.
Teşekkür ederim şuan indirimde 2700 TL eğer yanlış bakmıyorsam piyasada 4300 TL civarı hepsi buradada gördüm alabiliyorsan kaçırma derim .

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Teşekkür ederim şuan indirimde 2700 TL eğer yanlış bakmıyorsam piyasada 4300 TL civarı hepsi buradada gördüm alabiliyorsan kaçırma derim .
Valla 2-3 hafta önce Amazon üzerinde UK dizilimlisi 2300TL falandı. Alamamıştım para yoktu. Şuan benim için yine pahalı. 2k falan olursa çok iyi olur benim için bekliyorum. Umarım indirime girer..

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Siz olsaydınız hangisini alırdınız konusunda Rog delisi olarak rog'u alırdım herhalde ama özelik olarak hangisi daha iyi bilmiyorum ama asus rog serisinede kötü klavye koymamışlardır herhalde. @MuratTheFounderOfGariban
2 tane rog ürün aldım 2sini de geri iade ettim herhalde benim şansıma böyle

PunkiesT

80+ Bronze
Valla 2-3 hafta önce Amazon üzerinde UK dizilimlisi 2300TL falandı. Alamamıştım para yoktu. Şuan benim için yine pahalı. 2k falan olursa çok iyi olur benim için bekliyorum. Umarım indirime girer..
Aman Türkçe q değilse alınmaz zaten o zaman bu zaman zaman gelmiştir zaten ne kadar beklersen o kadar zamanlanıyor her şey ufak bir fark için bekleme bu kadar indirim zor bulunur.
2 tane rog ürün aldım 2sini de geri iade ettim herhalde benim şansıma böyle
Asus sonuçda iade sürecinde sıkıntı yaşatmaz yani olabilir ama bu Flare II den itibaren modeller harika duruyor ama yani o kadar parada verilmez gibime geliyor.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Siz olsanız bu klavyelerden hangisini alırdınız. Bilek destekli Numlock tuşları olan türkçe Mekanik klavye olarak benim aklım şuan Asus olan klavyede .
Asus daha ıyı ama gereksız fıyat farkı var.logıtech g513 carbonada bakabılırsınız.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Hayırlı olsun hocam.

PunkiesT

80+ Bronze

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Aman Türkçe q değilse alınmaz zaten o zaman bu zaman zaman gelmiştir zaten ne kadar beklersen o kadar zamanlanıyor her şey ufak bir fark için bekleme bu kadar indirim zor bulunur.

Asus sonuçda iade sürecinde sıkıntı yaşatmaz yani olabilir ama bu Flare II den itibaren modeller harika duruyor ama yani o kadar parada verilmez gibime geliyor.
Mouse aldım sağ tuş basmıyordu. Asus rog strix deluxe scope wireless klavye aldım sürekli tuşları çalışmaması çalışınca da işlemleri 15 20 kere arka arkaya yapması vardı iade ettim

Top Bottom