Neler Yeni

Bu Mekanik Klavyeler Hangisi Alınır?

PunkiesT

80+ Bronze

Siz olsanız bu klavyelerden hangisini alırdınız. Bilek destekli Numlock tuşları olan türkçe Mekanik klavye olarak benim aklım şuan Asus olan klavyede .

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Siz olsaydınız hangisini alırdınız konusunda Rog delisi olarak rog'u alırdım herhalde ama özelik olarak hangisi daha iyi bilmiyorum ama asus rog serisinede kötü klavye koymamışlardır herhalde. @MuratTheFounderOfGariban

Siz olsanız bu klavyelerden hangisini alırdınız. Bilek destekli Numlock tuşları olan türkçe Mekanik klavye olarak benim aklım şuan Asus olan klavyede .
XPG SİLVER AL FAZLA PARA VERMEYE GEREK YOK ROGA

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siz olsaydınız hangisini alırdınız konusunda Rog delisi olarak rog'u alırdım herhalde ama özelik olarak hangisi daha iyi bilmiyorum ama asus rog serisinede kötü klavye koymamışlardır herhalde. @MuratTheFounderOfGariban
Ben de Asus düşünüyorum zaten ekran kart ve anakartımda asus. Animate çok yükseliyor fiyat diye burdaki de pek bir fark yok dedim. Fan değilim ama bana daha güvenilir geliyor Asus markası klavyede çok güzel duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

XPG SİLVER AL FAZLA PARA VERMEYE GEREK YOK ROGA
Ben de öyle düşünüyordum ama klavyeyi uzun yıllar kullanacağımı düşündüğümden bari asus gibi bir şey alayım dedim klavye sürekli alınan bir parça değil yani.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Ben de Asus düşünüyorum zaten ekran kart ve anakartımda asus. Animate çok yükseliyor fiyat diye burdaki de pek bir fark yok dedim. Fan değilim ama bana daha güvenilir geliyor Asus markası klavyede çok güzel duruyor.

Ben de öyle düşünüyordum ama klavyeyi uzun yıllar kullanacağımı düşündüğümden bari asus gibi bir şey alayım dedim klavye sürekli alınan bir parça değil yani.
KANKA NE SANIYOSAN XPGYI MX SWİTCH VAR İÇİNDE 2 MİLYAR FARK VERECEĞİME ASUSA BİTANE 16 LIK ALIRIM VEYA SSD

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilek desteği yok Scope Rx de uzun süre klavye başında olduğumda elimin temas ettiği kısımları havada kalıyor ve ağrı yapıyor.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Samet Yeniköy

xpg kullanıyorum kaliteli klavye memnunum çokta rahat

xpg kullanıyorum kaliteli klavye memnunum çokta rahat
BEDNE KULLANIYORUM AYLARDIR HİÇBİ SIKINTISI YOK

NE İSTERSEN ONU AL SEN BİLİRSİN

PunkiesT

80+ Bronze
Corsair 1400 Lt gibi indirim var iyi bir klavyemi bilen varmı haftanın ürünü ol itopyada indirimde şuan . XPG kötü demedim zaten şuan modele karar veriyorum hangisi kafama uyarsa ayrıca Red switch olanı daha iyi değil mi bu klavyenin.

PunkiesT

80+ Bronze
Corsair alayım diyorum bu kadar fazla indirimdeyken kaçırılmayacak gibi duruyor XPG tam fiyat performans ürünü güzel klavye ama Corsair daha iyi gibi duruyor. Yani Corsair XPG ye göre daha iyi bir klavye değilmi?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Sinan İ.
Bende bunları düşünüyordum ama fiyatları bi anda çok absürd gelmeye başladı sonuçta rekabetçi oyunlar oynamıcam , e-spor oyuncusuda değilim deyip inca ikg 441 aldım.
Şakır şukur sesli mekanik klavye 6 ay olmuştur bir sorun yok. 1 tuşta yay sesi var oda numlock açma tuşu gereksiz diye dert etmedim.
İlk mekanik klavye kullanışım alışırım dedim ama sesi git gide rahatsız etmeye başladı membrana geçmeye bakıcam sanırım.

PunkiesT

80+ Bronze
Bende bunları düşünüyordum ama fiyatları bi anda çok absürd gelmeye başladı sonuçta rekabetçi oyunlar oynamıcam , e-spor oyuncusuda değilim deyip inca ikg 441 aldım.
Şakır şukur sesli mekanik klavye 6 ay olmuştur bir sorun yok. 1 tuşta yay sesi var oda numlock açma tuşu gereksiz diye dert etmedim.
İlk mekanik klavye kullanışım alışırım dedim ama sesi git gide rahatsız etmeye başladı membrana geçmeye bakıcam sanırım.
Şuan Gaming klavye kullanıyorum sesi bilmiyorum artık ama zaten belli bir ses var klavyede ama artık Mekanik klavyeye geçme zamanı geç oldu giib benim açımdan artık alayım diyorum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom