Neler Yeni

bu modem vdsl hatta çalışır mı?

vinnoir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kaan mızrak
2024.jpg

merhaba iyi forumlar görseldeki modem fiber destekli bir modem önceki evimde fiber altyapımda kullanıyordum ancak yeni eve taşınmak durumunda kaldım ve altyapım şuanda vdsl destekliyor hali hazırda bu modemim var 2 adet rj11 girişli telefon hattı portum var acaba vdsl altyapımda kullanabilir miyim bu modemi şimdiden teşekkür ederim...

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Çalışmaz. Router bu.

Telefon soketleri çıkış. Yani telefon hizmeti kullanabilmek için. Telefon hattından hizmet almak için değil.

Alıntıyı görüntüle

merhaba iyi forumlar görseldeki modem fiber destekli bir modem önceki evimde fiber altyapımda kullanıyordum ancak yeni eve taşınmak durumunda kaldım ve altyapım şuanda vdsl destekliyor hali hazırda bu modemim var 2 adet rj11 girişli telefon hattı portum var acaba vdsl altyapımda kullanabilir miyim bu modemi şimdiden teşekkür ederim...
Kullanabilirsin. Vdsl alt yapı telefon direğinden geldiği için splitter adında küçük bir dönüştürücü var. Bu dönüştürücünün girişi rj11, çıkışı ise rj45 şeklindedir. Yeter ki eve gelen kablo bağlantısı doğru ve sıkıntısız olsun. Splitterin Çıkışı rj45 olduğu için modemi kullanabilirsin.

vinnoir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kaan mızrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Alıntıyı görüntüle

Bu modem değil. Size routersız ONT vermişler yanına da bunu vermişler Wi-Fi için (router yani). VDSL modem almanız yeterli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kemal Yerebakan