Neler Yeni

Yardım Bu monitör alınır mı ?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Normalde 240 hz bi monitör istyorum ghostingsiz ips panel benim samsung 144 hz odysey g3 var çok kötü gerçekten acayip ghosting var ve va panel artık monitör değiştirmek istiyorum ucuz f/p ama özellikle ghostingsiz ips ve 240 hz civarı yani yüksek hz bu üstte attığım monitörü kullanan deneyen varsa yardım edebilir mi deneyimlerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız çok güzel olur birde varsa başka monitör öneriniz çok memnun olurum.
Dostum Casper marka hiçbir ürünü tavsiye etmem, özellikle monitör olarak, Adını veremiyeceğim bir Firmada çalışıyorum ve günde onlarca şikayet geliyor bu ürünler hakkında.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz

Normalde 240 hz bi monitör istyorum ghostingsiz ips panel benim samsung 144 hz odysey g3 var çok kötü gerçekten acayip ghosting var ve va panel artık monitör değiştirmek istiyorum ucuz f/p ama özellikle ghostingsiz ips ve 240 hz civarı yani yüksek hz bu üstte attığım monitörü kullanan deneyen varsa yardım edebilir mi deneyimlerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız çok güzel olur birde varsa başka monitör öneriniz çok memnun olurum.
Vatandan asus vg249qm1a monitörünü alın. 240hz default, oc ile 270hz oluyor 1ms gtg fast ips 24 inç ve 7000 TL.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom