Neler Yeni

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

Can...

80+ Platinum
Oled para tuzağı 2 3 yıl sonra panelim yandı ekranın köşesi ortasında sarı leke oldu falan gerek yok mini led olsa bir miktar daha uzun ömürlü olur bence
oled ve rog ibarelerini çıkarsan 20 25k olur ztn fiyat :D

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
oled ve rog ibarelerini çıkarsan 20 25k olur ztn fiyat :D
Millet enayi bence oled TV de alınmaz monitor de yanıyor hep 2 akrabanın da LG oled TV nin ortası ve köşesi 2.yila girdi sarı lekeler var yanmış garanti karsilamiyor dediler düzelmez dediler şuan en iyi şey qled almak hem sorunsuz hem ömürlük hemde oled ile neredeyse aynı siyah ve renk doygunluğu var bizdede qled var 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Burak Karadağ
@ARTIK FAN DEĞİLİM Bak iyi hatırlattın. Bizim 10 yıllık plazma televizyon emekli oldu. Bozuldu gitti ve tamiri içi 5.000 ₺ ücret istediler jsjsjsjsjs ulan üstüne bi 5.000 ₺daha koysan gidip temiz sıfır bir şey alırsın. Bizim eve acil televizyon bakmam gerek, öneri yapar mısın?10 - 15k arası bir öneri.
LG zaten bu işin baş taraflarında diye biliyorum hatta çoğu paneli LG üretiyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
@ARTIK FAN DEĞİLİM Bak iyi hatırlattın. Bizim 10 yıllık plazma televizyon emekli oldu. Bozuldu gitti ve tamiri içi 5.000 ₺ ücret istediler jsjsjsjsjs ulan üstüne bi 5.000 ₺daha koysan gidip temiz sıfır bir şey alırsın. Bizim eve acil televizyon bakmam gerek, öneri yapar mısın?10 - 15k arası bir öneri.
LG zaten bu işin baş taraflarında diye biliyorum hatta çoğu paneli LG üretiyor
LG tcl bunlar best dir onereyim hemen istediğin bir inç boyutu varmi

Can...

80+ Platinum
Geriye ne kalıyor tam olarak? İstersen IPS monitörlerden de IPS'i çıkaralım ucuza VA alırız artık.
oled ekranların sorunlarından bir habersin hocam herhalde asus değil de başka markanın oled ekranı olsa yine ucuz olacak ztn oled diye para bayılacağıma ips alırım

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
Geriye ne kalıyor tam olarak? İstersen IPS monitörlerden de IPS'i çıkaralım ucuza VA alırız artık.
Oled e o kadar para verirsin 2 yıl sonra onun 2 katı gene vercen qled oled ile nerdeyse aynı bizzat kaç kez test ettim hemde kat kat ucuza
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oled e o kadar para verirsin 2 yıl sonra onun 2 katı gene vercen qled oled ile nerdeyse aynı bizzat kaç kez test ettim hemde kat kat ucuza
Hem de alıp 2 3 yıl sonra yanma derdi yok ömürlük

Standart bir oyuncu masası kadar genişliği olan bir TV olsa iyi olur ne aşırı büyük ne küçük. Çok televizyon bilgim yok 50 inç oluyor herhalde
50 inç ise dün 13k ya qled vardı lakin şuan 16k olmuş

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
oled ekranların sorunlarından bir habersin hocam herhalde asus değil de başka markanın oled ekranı olsa yine ucuz olacak ztn oled diye para bayılacağıma ips alırım
Firmalar bunun farkında sen de farkındasındır umarım. Oledler artık gelişiyor.

IPS Gamebooster al ki fiyatı filan 5k olsun. Rog, lg, msi, allienware alırsan şimdi 10-20k olur.

Can...

80+ Platinum
Firmalar bunun farkında sen de farkındasındır umarım. Oledler artık gelişiyor.

IPS Gamebooster al ki fiyatı filan 5k olsun. Rog, lg, msi, allienware alırsan şimdi 10-20k olur.
NEYSE kanka tamam sensin boş yapmaya başladın bu iş uzar hiç gerek yok kolay gelsin sana iyi forumlar.🙌

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Burak Karadağ

Hem de alıp 2 3 yıl sonra yanma derdi yok ömürlük

50 inç ise dün 13k ya qled vardı lakin şuan 16k olmuş
Oled, Qled, vs başka ne varsa iyiden kötüye sıralama yapabilir misin?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bir monitöre 40k veren zaten bir daha alır. Bunların tercih edilme sebebi zaten görüntüdeki nihailik. Ha ayrıca bu ürünün bu kadar pahalı olması 1 OLED 2 paneliyle yarışacak başka bir monitör yok. Benq getir benqdan daha hızlı.

Bunları alacak kadar zengin olsam yani ölünce bir daha alabilecek maddiyatta olsam deneyim için alırdım.

NEYSE kanka tamam sensin boş yapmaya başladın bu iş uzar hiç gerek yok kolay gelsin sana iyi forumlar.🙌
Sorma valla boş yaptım monitördeki özelliği kaldırıp fiyat düşürdüm. Nerden baksan seninki çok mantıklı hareket. Saygı duydum bu mantığa. Tüm monitörü ortadan kaldırınca mesela 0 TL oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,433
Üyeler
147,882
Son üye
PrOoFfStRiKeR
Top Bottom