Neler Yeni

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

Millet enayi bence oled TV de alınmaz monitor de yanıyor hep 2 akrabanın da LG oled TV nin ortası ve köşesi 2.yila girdi sarı lekeler var yanmış garanti karsilamiyor dediler düzelmez dediler şuan en iyi şey qled almak hem sorunsuz hem ömürlük hemde oled ile neredeyse aynı siyah ve renk doygunluğu var bizdede qled var 😃
Üzerinde sabit ikonlar ve işaretler olan haber kanalları izlerse olur tabi burnin. Monitörde ben de oled almama taraftarıyım ama tv film dizi amaçlı alınıyorsa (benim odamdaki öyle) kesinlikle oled alınmalı. OLED ve QLED karşılaştırması bile OLED'e hakarettir. 10 yıla microled yaygınlaşınca o zaman alınır monitöre için. (Microled = burnin olmayan oled)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,835
İsim
Bilal Tepe
Üzerinde sabit ikonlar ve işaretler olan haber kanalları izlerse olur tabi burnin. Monitörde ben de oled almama taraftarıyım ama tv film dizi amaçlı alınıyorsa (benim odamdaki öyle) kesinlikle oled alınmalı. OLED ve QLED karşılaştırması bile OLED'e hakarettir. 10 yıla microled yaygınlaşınca o zaman alınır monitöre için. (Microled = burnin olmayan oled)
Öyle hakaret de deil bizzat kendim oled LG TV ile qled kullandım diyorum oled ile aynı demedim saten oled daha iyi ama ben o riske girmem

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
rogunuz batsın dell alienware varken rog alan adam şovcudur

Can...

80+ Platinum
240 hz (o.c ile 280hz) monitörü rog alacaktım dedim saçmalama dell aldım asusu aratmıyor hatta iyi ki almışım diyorum :D

Luxepozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Yarbaşı
söylediğiniz markaların OLED monitörü yok
OLED olarak bu ms değerleri ve kalitede çıkış yapmış ilk monitörlerdendir kendisi ayrıca ghosting yoktur sıfırdır ayrıca giriş gecikmesinde 1 numaradır kendisi, bütçe dışında konuşmak gerekirse söylediğiniz markaların modelleri bu ROG OLED monitör ile yarışamaz.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sırf OLED olduğu için mi bu kadar yüksek? Evet renk canlılığı muazzam ama fiyat inanılmaz yüksekmiş. Sizce sadece OLED olduğu için mi?

2K 240Hz ve 1080P 480Hz veren hibrit panel sanırım bu. Hem FPS hem hikayelide en iyi performansı vermek için tasarlanan üstüne Oled panelli bir model. Tüm bunlara bir de ROG Logosu ekleyince fiyat fişekleniyor.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar selam, konuda oldukça fazla bu paralara değmez yorumu gördüğüm için bir yorum da ben yazmak istiyorum. Öncelikle ROG un bu monitörü kendi segmentinde en üst sıradadır. Segmentinde ki rakiplerinden yola çıkarsak bu monitöre en yakın monitör LG 27GR95QE dir. İkisi de özellikler bakımından oldukça yakındır. LG nin de fiyatı 34 bin lira. 6 bin lira fazladan verilerek asus alınabilir mi? Bence alınabilir, tercih meselesidir. Konuda gördüğüm için yazıyorum, "Rog logosunu çıkar bu monitör 20 bin lira." gerçek dışı bir yorum. :)

Can...

80+ Platinum

croswayr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
recep sak
Monitörün kullanıcısı olarak yazma gereği duydum monitörün özel soğutma sistemi var bu sayede oled yanıkları önüne geçilmiş özel yazılımı sayesinde pixel temizleme yaptırabiliyorsunuz. En büyük farkı oled olmasının yanında 240hz ve 0.03 MS olmasıdır ben kendi adıma şunu diyebilirim efsane bir canlılık efsane bir deneyimdir bu monitörü kullandıktan sonra diğer monitörlere bakmak istemiyorsunuz. Herkese bol şans

Top Bottom