Neler Yeni

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,046
İsim
Bilal Tepe
dgbklşadfmşkilş haykırdım yahu kim kötülemiş ürünü her ürünün de öyle ROG logosunu patlatıyorlar fiyat uçuyor neyse yoruldum sana laf anlatmaktan malum partili gibisin bu sefer iyi forumlar engelliyorum seni aşko kendine iyi bak :peepokalp:
Senin yazismalarini falan okumak çok zevkli kola çekirdek cips alıyorum bazen okurken 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

dgbklşadfmşkilş haykırdım yahu kim kötülemiş ürünü her ürünün de öyle ROG logosunu patlatıyorlar fiyat uçuyor neyse yoruldum sana laf anlatmaktan malum partili gibisin bu sefer iyi forumlar engelliyorum seni aşko kendine iyi bak :peepokalp:

kötüdür o şimdi asustan kalitelisi yok canavar paneller üreten LG den bile iyi kanka asus hatta asusun lg den panel aldığını da bilmiyor çaktırma
Ben bişey demiom knk da 36 37k ya Samsung g8 var

Can...

80+ Platinum
Senin yazismalarini falan okumak çok zevkli kola çekirdek cips alıyorum bazen okurken 😃

elime kılıç kalkan alıyorum öyle yazıyorum boş yapanları def etmek için ejdeyria ile savaşıyor gibi hissediyorum valla :kekw:

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Vah vah beni engellemiş ne yapıcam ben çok bilgili (!) birisiydin ne yaparım ben böyle.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,046
İsim
Bilal Tepe
elime kılıç kalkan alıyorum öyle yazıyorum boş lyapanları def etmek için ejdeyia ile savaşıyor gibi hissediyorum valla :kekw:
Daha ucuza corsairin oledi varmış aynı paraya da Samsung g9 var la
(Pazaramada maximum karta 500tl indirim var beleş bence g8)

Can...

80+ Platinum

bizim millette var bir şeyi babasının malı gibi savunmak her ürünün bir alternatifi vardır Asus Rog ibaresini ve logosunu koyduğu anda ztn fiyat uçuyor bir makarası yok aslında

Can...

80+ Platinum
Daha ucuza corsairin oledi varmış aynı paraya da Samsung g9 var la
(Pazaramada maximum karta 500tl indirim var beleş bence g8)
yani hocam hemde panellerini kendi üreten firma bunlar (LG,SAMSUNG)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,046
İsim
Bilal Tepe

Can...

80+ Platinum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,046
İsim
Bilal Tepe
YOK ondan demiyorum zaten de eleman diyor ya asustan kalitelisi yok vs ondan diyorum asus ta panelini samsung yada lg den alıyor ztn
Herkes bir firmadan bişey alıyor iPhone da samsungdan alıyordu ekranı

Can...

80+ Platinum
Top Bottom