Neler Yeni

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

Can...

80+ Platinum
Bir monitöre 40k veren zaten bir daha alır. Bunların tercih edilme sebebi zaten görüntüdeki nihailik. Ha ayrıca bu ürünün bu kadar pahalı olması 1 OLED 2 paneliyle yarışacak başka bir monitör yok. Benq getir benqdan daha hızlı.

Bunları alacak kadar zengin olsam yani ölünce bir daha alabilecek maddiyatta olsam deneyim için alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorma valla boş yaptım monitördeki özelliği kaldırıp fiyat düşürdüm. Nerden baksan seninki çok mantıklı hareket. Saygı duydum bu mantığa. Tüm monitörü ortadan kaldırınca mesela 0 TL oluyor.
cevap vermeyeyim diyorum da bir tarafın nereye isterse oraya çekiyorsun konuyu asusun rog modellerinden bahsediyoruz ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
Görüntü kalitesi olarak istiyor isen bildiğim kadarı ile oled > mini led> qled > IPS > va> tn
Zaten mini led ve qled IPS gibi düşün yani oled gibi farklı bir panel yok ips gibi aydınlatması mevcut sadece olede çok çok benziyor siyah ve renk doygunluğu

Can...

80+ Platinum
Geriye ne kalıyor tam olarak? İstersen IPS monitörlerden de IPS'i çıkaralım ucuza VA alırız artık.
bak çok haklı arkadaş asus rogu çıkardık anında 7k fiyat düştü :d

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
Bir monitöre 40k veren zaten bir daha alır. Bunların tercih edilme sebebi zaten görüntüdeki nihailik. Ha ayrıca bu ürünün bu kadar pahalı olması 1 OLED 2 paneliyle yarışacak başka bir monitör yok. Benq getir benqdan daha hızlı.

Bunları alacak kadar zengin olsam yani ölünce bir daha alabilecek maddiyatta olsam deneyim için alırdım.

Sorma valla boş yaptım monitördeki özelliği kaldırıp fiyat düşürdüm. Nerden baksan seninki çok mantıklı hareket. Saygı duydum bu mantığa. Tüm monitörü ortadan kaldırınca mesela 0 TL oluyor.
Yani ultra zengin olan tabi alır bence oled monitördense oled TV alıp keyfini büyük ekranda çıkarmak daha iyi olur

Rogdan sa LG alırım oled işi şakaya gelmez

Can...

80+ Platinum
Yani ultra zengin olan tabi alır bence oled monitördense oled TV alıp keyfini büyük ekranda çıkarmak daha iyi olur

Rogdan sa LG alırım oled işi şakaya gelmez
arkadaş sataşacak yer arıyor da ondan kanka biz Asus'un gereksiz marka pahalılığın dan bahsediyoruz adam gelmiş onu çıkar bunu çıkar gamebooster vs işi saçma muhabbete çevirmeye çalışıyor en basitinden ROG tan LG ye geçtiği anda 6500 7k fiyat düşüyor tabi arkadaş istediğini yakaladığı için.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe
Yani uzun lafın kısası oled ile qled kullanmış biri olarak qledden oled e geçince vay anasını pek demedim tabi oled qledden iyi ama öyle fiyat farkına değecek iyilik yok

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ya arkadaş sen nasıl bir mantıkta yaşıyorsun bilmiyorum ama anlayabileceğin en basit dili kullanayım:

Bu monitör şu an piyasadaki en iyi gaming monitör anlatabiliyorum umarım. Daha başka ne kullanayım onu da bilmiyorum monitörde 240hz altında ghosting bile bariz belli oluyor. Asusda bu bile yok. Sana uyguladığın yanlış manrığı gösteriyorum ama anlamamak için inat ediyorsun. Ne diyim ki.

Konu başında gelmişsin bir de utanmadan oledi çıkarsan asusu çıkarsan fiyat düşer diyorsun evet oledi çıkarırsan zaten fiyat düşer oledin maaliyeti belli. Asusu Rogu da çıkarırsan evet belli başlı eksik özellikli muadilini alırsın.

Reav

80+ Silver

Can...

80+ Platinum
Ya arkadaş sen nasıl bir mantıkta yaşıyorsun bilmiyorum ama anlayabileceğin en basit dili kullanayım:

Bu monitör şu an piyasadaki en iyi gaming monitör anlatabiliyorum umarım. Daha başka ne kullanayım onu da bilmiyorum monitörde 240hz altında ghosting bile bariz belli oluyor. Asusda bu bile yok. Sana uyguladığın yanlış manrığı gösteriyorum ama anlamamak için inat ediyorsun. Ne diyim ki.
ha tamam desene ben ASUS ROG FAN boyuyum diye derdin şimdi anlaşıldı tamamm

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ha tamam desene ben ASUS ROG FAN boyuyum diye derdin şimdi anlaşıldı tamamm
Aynen öyle asus fanboyuyum. En azından bir tırnak kiri kadar bilgisizlikle ürün yorumlamıyorum. Bilgisiz bilgisiz aetistlik yapacağıma asus fanboyu olurum ürünlerini araştırırım. Senin gibi ürüne yabancı kalmam, saçma sapan da yorum yapmam.

Can...

80+ Platinum

Konu başında gelmişsin bir de utanmadan oledi çıkarsan asusu çıkarsan fiyat düşer diyorsun evet oledi çıkarırsan zaten fiyat düşer oledin maaliyeti belli. Asusu Rogu da çıkarırsan evet belli başlı eksik özellikli muadilini alırsın.
bende sana laf anlatmaya çalışıyorum allah seni almasın ya çılgın şey :) fanboyum desen direkt susardım ztn

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,849
İsim
Bilal Tepe

Can...

80+ Platinum
Aynen öyle asus fanboyuyum. En azından bir tırnak kiri kadar bilgisizlikle ürün yorumlamıyorum. Bilgisiz bilgisiz aetistlik yapacağıma asus fanboyu olurum ürünlerini araştırırım. Senin gibi ürüne yabancı kalmam, saçma sapan da yorum yapmam.
dgbklşadfmşkilş haykırdım yahu kim kötülemiş ürünü her ürünün de öyle ROG logosunu patlatıyorlar fiyat uçuyor neyse yoruldum sana laf anlatmaktan malum partili gibisin bu sefer iyi forumlar engelliyorum seni aşko kendine iyi bak :peepokalp:

kötüdür o şimdi asustan kalitelisi yok canavar paneller üreten LG den bile iyi kanka asus hatta asusun lg den panel aldığını da bilmiyor çaktırma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,441
Üyeler
147,882
Son üye
Keremaga751
Top Bottom