Neler Yeni

Yardım Bu monitör alınabilir mi sizce ?

orka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet asaf poyraz
Bütçe
6000
merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler 2k bir monitör almak istiyorum bütçem çok fazla degil 6k civarı araştırma yaparken bu monitörü buldum daha önce görmediğim bi marka yada gözüme çarpmadı hiç sizce alınır mı ? kullanan arkadaşlar varsa deneyimini paylaşabilir mi ? Teşekkürler şimdiden. :)

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Twitter
nurullah6152
Facebook
1000009873
Discord
Psyco6152#8468
bu markayı duymadım ama en önemli şey kullanılan paneldir panel hangi markanın bulabilirseniz ona bakarak alabilirsiniz ama bu fiyat aralığında lg samsung viewsonic gibi markalardan bulabilirsiniz diye düşünüyorum

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler 2k bir monitör almak istiyorum bütçem çok fazla degil 6k civarı araştırma yaparken bu monitörü buldum daha önce görmediğim bi marka yada gözüme çarpmadı hiç sizce alınır mı ? kullanan arkadaşlar varsa deneyimini paylaşabilir mi ? Teşekkürler şimdiden. :)

Ben kumar oynadım ve aldım. Ürün geldi ama şehir dışında olduğum için şuan bakamıyorum. Pazartesi günü kontrol edeceğim ürünü geri dönüş yaparım unutmazsam.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Hocam incelemesini detaylı bi şekilde bekliyorum yaparsanız sevinirim
Ben de çok merak ediyorum konu açacağım. Kendi çapımda kanalım var oraya da video atmayı düşünüyorum ne var ne yok görebilmeniz için hiçbir incelemesi yok çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Forumlarda bu monitör çok öneriliyor alanlarda memnun.
Teşekkür ederim. Ben de foruma güvendim aldım. Bir sorun yaşamam diye düşünüyorum.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Hocam incelemesini detaylı bi şekilde bekliyorum yaparsanız sevinirim
Monitörü denedim şuan HDMI ile deneyebildim. Görüntü kalitesi renkler çok canlı ve güzel. Monitör oldukça keskin güzel bir görüntü sunuyor. Bir konu açtım monitör ile ilgili fotoğrafını attım oradan bakabilirsiniz. Videosunu da çektim en yakın zamanda kanalıma atacağım.

egebaranakk0

80+ Silver
Monitörü denedim şuan HDMI ile deneyebildim. Görüntü kalitesi renkler çok canlı ve güzel. Monitör oldukça keskin güzel bir görüntü sunuyor. Bir konu açtım monitör ile ilgili fotoğrafını attım oradan bakabilirsiniz. Videosunu da çektim en yakın zamanda kanalıma atacağım.
İncelemesini bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,723
Üyeler
156,825
Son üye
Erdemdb
Top Bottom