Neler Yeni

Yardım Bu oyuncu Kolu alınır mı??

Shourd

80+ Silver
Mrhaba arkadaşlar bende halihazırda ps4 dualshock var ama bi sorun var 3.parti uygulamalar istiyor ve eskisi kadar stabil çalışmıyor alalı 3 yıl oluyor neyse ben bu msi oyun kolunu almayı istiyorum bunu en çok kulanacağım oyunlar the crew motorfest,rocket league,the division 2 ve gta v arkadaşlar üstelik The crew motorfestte ekstra 3.parti bi uygulama gerekirmi bi bilgisi olan varmı ona göre alıcağım bunu almayı istiyorum başka bişi almicam bana şunu söylermsiniz ben bi oyuna girdiğimde ps4 gibi ekstradan program gerekecek mi nolur yardım edin Kol Msi GG20 V2 forge

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
.
MSI GC20 V2 yi mi diyorsun

soul

80+ Silver
eğer bütçe yetiyorsa gc30 v2 öneririm, kendim de kullanıyorum herhangi bir program gerektirmiyor. tak çalıştır.

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
orjinal korsan olsun daha hiçbir oyunda uyumsuzluk yaşamadım
aynı kol sizdede mi var the crew motorfestte denemişmiydiniz? yada herhangi bi ubi oyununda epic gamesten alınma

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
.
aynı kol sizdede mi var the crew motorfestte denemişmiydiniz? yada herhangi bi ubi oyununda epic gamesten alınma
The crew deil de forzada yarım saat denedim
AC odyssey de denedim ama epicten almamıştım, ubisoft connectten almıştım
ikisinde de sıkıntı olmadı

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The crew deil de forzada yarım saat denedim
AC odyssey de denedim ama epicten almamıştım, ubisoft connectten almıştım
ikisinde de sıkıntı olmadı
anladım teşekürler kolu dün akşam sipariş etmiştim 1400tlye sizce fiyatı nasıl birde kol elime gelince bi öneriniz varmı? ilk defa orjinal ve xbox tarzı bi kol aldım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer bütçe yetiyorsa gc30 v2 öneririm, kendim de kullanıyorum herhangi bir program gerektirmiyor. tak çalıştır.
malesef o kadar bütçem yok

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
.
anladım teşekürler kolu dün akşam sipariş etmiştim 1400tlye sizce fiyatı nasıl birde kol elime gelince bi öneriniz varmı? ilk defa orjinal ve xbox tarzı bi kol aldım da
6 ay önce 1200 e almıştım fiyat iyi gibi. Öneriden kastın ne anlamadım.

Shourd

80+ Silver
6 ay önce 1200 e almıştım fiyat iyi gibi. Öneriden kastın ne anlamadım
öneriden kastım kol elime geldiğinde herhangi bi bişi yampalımıyım yada oynarken nelere dikkat etmeliyim ve en çok merak ettiğim şey videoalrı izleyip anlamadığım bişi var sanırım bi kaç tane ayar varmı iki tanesi kafamda sanırım 4 tane bi defaultu ve andiriodi hatırlıyorum hangilerini neye göre kulanıcağiım biliyomusunuz?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
.
öneriden kastım kol elime geldiğinde herhangi bi bişi yampalımıyım yada oynarken nelere dikkat etmeliyim ve en çok merak ettiğim şey videoalrı izleyip anlamadığım bişi var sanırım bi kaç tane ayar varmı iki tanesi kafamda sanırım 4 tane bi defaultu ve andiriodi hatırlıyorum hangilerini neye göre kulanıcağiım biliyomusunuz?
Kısaca cevaplayayım tak çalıştır ayara gerek yok. Ölü bölge testi yaparsın en fazla

Shourd

80+ Silver

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Mrhaba arkadaşlar bende halihazırda ps4 dualshock var ama bi sorun var 3.parti uygulamalar istiyor ve eskisi kadar stabil çalışmıyor alalı 3 yıl oluyor neyse ben bu msi oyun kolunu almayı istiyorum bunu en çok kulanacağım oyunlar the crew motorfest,rocket league,the division 2 ve gta v arkadaşlar üstelik The crew motorfestte ekstra 3.parti bi uygulama gerekirmi bi bilgisi olan varmı ona göre alıcağım bunu almayı istiyorum başka bişi almicam bana şunu söylermsiniz ben bi oyuna girdiğimde ps4 gibi ekstradan program gerekecek mi nolur yardım edin Kol Msi GG20 V2 forge

Knk herhangi bir xbox kolu alsanda olur pc kullanıyorsan senin dediğin gibi PlayStation kolları stabil çalışmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,046
Üyeler
152,997
Son üye
bilinmeyenadam09
Top Bottom