Neler Yeni

Bu oyuncu Laptopu hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İbrahim Kahriman
İlgilendiği Kategoriler
Oyun / Donanım-Yazılım / İnceleme / İndirimler
Instagram
kahrimanibrahim
Bütçe
17649
Özellikle kullanıcı varsa değerli fikri benim için çok önemli. yaklaşık 25 dk önce satın aldım. ve genel anlamda Oyuncuların , bilgiayar ile ilgili olan kişilerin yorumlarını okumak istiyorum ... Kullanmadıyanız bile özelliklerine bakarak fikrinizi yazarsanız sevınırım .

NOT : Monster ilk defa kullanıcam monster hakkında bir tecrübeniz , veya bilginiz varsa iyi , kötü farketmeksizin yazsanız sevinirim.

Aldığım net tutar > 17.649 TL

DETAYLI BAKMAK İSTEYENE LİNK > https://l24.im/yoV ( Uzun gözüküyor dıye kısalttım )

1663107757017.png

rtxcan

80+ Bronze
Aman ucuz monster mı puuuuuu biz 17.000 TL'ye rtx 3060 aldık hocam 3 hafta once

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İbrahim Kahriman
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kahrimanibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aman ucuz monster mı puuuuuu biz 17.000 TL'ye rtx 3060 aldık hocam 3 hafta once
Günden güne fiyatlar artıyor hocam 1 2 ay önce sepetime 13 den ekledıklerım şuan 17 18 olmuş durumda ... Hayırlı olsun hocam ... Dizüstü olunca insan paraya kıyamıyor masaüstü toplamak isterdim bende lakin şuan yaşantım taşınabilire uygun durumda sabit olsam asla dizüstü tercih etmezdim

Son düzenleme:

JuJuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdullah Çelik
Günden güne fiyatlar artıyor hocam 1 2 ay önce sepetime 13 den ekledıklerım şuan 17 18 olmuş durumda ... Hayırlı olsun hocam ... Dizüstü olunca insan paraya kıyamıyor masaüstü toplamak isterdim bende lakin şuan yaşantım taşınabilire uygun durumda sabit olsam asla dizüstü tercih etmezdim
15800e 12500h Islemcili 1650 ekran kartlı var onu al üstüne bide koltuk ekipman çekersin sonuçta 600tl bi oyuna veremeyiz biz çoğu türkler genelde online oynuyoruz apex valo cs falan yani 1650de baya yeter sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İbrahim Kahriman
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kahrimanibrahim
15800e 12500h Islemcili 1650 ekran kartlı var onu al üstüne bide koltuk ekipman çekersin sonuçta 600tl bi oyuna veremeyiz biz çoğu türkler genelde online oynuyoruz apex valo cs falan yani 1650de baya yeter sana
Gta5 ( FİVEM ) ve render tarzı durumlarda da kullanacağım için tercihim 3050 Tİ 'dan yana oldu ve zaten mevcutta yeterli seviyenin üstünde bile olan kulaklık ve mouse var koltuk konusunda gelecek olursak istesemde alamam ... Sürekli şehir değiştiriyorum ve laptop cantasına sanıyorum ki kokltuk ığmıyordur :D

JuJuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdullah Çelik
Gta5 ( FİVEM ) ve render tarzı durumlarda da kullanacağım için tercihim 3050 Tİ 'dan yana oldu ve zaten mevcutta yeterli seviyenin üstünde bile olan kulaklık ve mouse var koltuk konusunda gelecek olursak istesemde alamam ... Sürekli şehir değiştiriyorum ve laptop cantasına sanıyorum ki kokltuk ığmıyordur :D
Valla siz bilirsiniz ama gta yi acıyor 1650 render konusunda 3050ti ile aynı gücü vericek çünkü ikiside 4 gb hani bi artısı yok artı olarak 12500h 12 çekirdek yani render yaparken çoğu uygulama cpu kullanir sende öyle yapacaksın ekran kartı için 3060 falan alman gérekli render icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla siz bilirsiniz ama gta yi acıyor 1650 render konusunda 3050ti ile aynı gücü vericek çünkü ikiside 4 gb hani bi artısı yok artı olarak 12500h 12 çekirdek yani render yaparken çoğu uygulama cpu kullanir sende öyle yapacaksın ekran kartı için 3060 falan alman gérekli render icin
Yani 3050ti ile max gpu renderin 3k Tarzda olur buda yetersiz bence

Bi 8 gb daha alirdiniz 2x8 yapardınız her türlü işiniz görülürdü ama karar sizin tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İbrahim Kahriman
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kahrimanibrahim

Bi 8 gb daha alirdiniz 2x8 yapardınız her türlü işiniz görülürdü ama karar sizin tabi
biraz deneyimliyeyım 15 gün deneme sürecimiz var sonucta cihazı cok fazla övduler ve acıkcası incelemek şansta vermek istiyorum ekran boyutu cezbedıcı bır durumda benım ıcın

JuJuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdullah Çelik
biraz deneyimliyeyım 15 gün deneme sürecimiz var sonucta cihazı cok fazla övduler ve acıkcası incelemek şansta vermek istiyorum ekran boyutu cezbedıcı bır durumda benım ıcın
15 gün sonra bu fiyata bulamazsınız sorun orda üstelik monster çantada veriyor omur boyu bakım garantisi cabasi bakın gerçekten bilgili birisi olarak yazıyorum size gpu render 3050ti ile falan olmaz minimum 6gb vram ister genel llarak zaten cpu render var piyasada o yuzden işlemci dahaa iyi olur sizin icin arada 1nesil var ve 11400h ile 12500h arasında minimum yüzde 50 60 arası performans farkı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,740
Üyeler
152,319
Son üye
Boran06
Top Bottom