Neler Yeni

Bu Ps 4 PRO Alınır Mı? 4000 TL ye 2. El

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Kırdırma işlemi sadece yazılımsal o işte basit oyunlara para vermeme meselesi ayrı bir şey ama şuan için mantıklı değil bir de online oynayamıyorsun eskiden bende vardı o şekildeydi
Sizin İçin mantıklı değil, kırık sürüm ps4 pro konsollar daha fazla para ediyor. İsterseniz açın ilanlara bakın. İsteyen Adam kırık sürüm alır satar,
Sonra Normal sürüm alır ve kar eder. Sistem bu.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Sizin İçin mantıklı değil, kırık sürüm ps4 pro konsollar daha fazla para ediyor. İsterseniz açın ilanlara bakın. İsteyen Adam kırık sürüm alır satar,
Sonra Normal sürüm alır ve kar eder. Sistem bu.
Dedim ya kırık olması şuan için mantıklı değil zaten ps plus kütüphanesi var bence piyasası sizin dediğiniz gibi değil şuan baktım ps4 pro tek kol ortalama 6K fiyatı var 2. elde

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
İlan sahibi ile görüşme yaptınız mı ?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Dedim ya kırık olması şuan için mantıklı değil zaten ps plus kütüphanesi var bence piyasası sizin dediğiniz gibi değil şuan baktım ps4 pro tek kol ortalama 6K fiyatı var 2. elde
Ortalama 6-6.5 Olanların çoğu yanında bir çok oyunla geliyor. Yanında Oyun Olmayanlar Çoğunlukla satılmıyor zaten. Ortalama fiyatı 5-5.5 arası. PS Forumlarına bakarsanız fiyatları daha rahat anlarsınız.

Her Neyse, Arkadaş 4K'ya alabiliyorsa o konsolu, 25 Oyunla beraber rahat 2-3K karı var. O Konsolun yanındaki oyunlarla değeri en az 7-7.5K

Ama ilan bana güvenilir gelmedi. Dolandırıcı olabilir.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Evet yanındaki oyunları çoğu pahalı oyunlar

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Ortalama 6-6.5 Olanların çoğu yanında bir çok oyunla geliyor. Yanında Oyun Olmayanlar Çoğunlukla satılmıyor zaten. Ortalama fiyatı 5-5.5 arası. PS Forumlarına bakarsanız fiyatları daha rahat anlarsınız.

Her Neyse, Arkadaş 4K'ya alabiliyorsa o konsolu, 25 Oyunla beraber rahat 2-3K karı var. O Konsolun yanındaki oyunlarla değeri en az 7-7.5K

Ama ilan bana güvenilir gelmedi. Dolandırıcı olabilir.
Ben yazdım cevap alamadım daha bekliyorum ama %99 dolandırıcı bu arada daha geçen uyardım arkadaşları sıkıntılı gibi gülücük attılar piyasa fiyatından bu kadar aşağıda ilan varsa daha birde acil satılık yanında 25 oyun 4 kol falan veriyor akıllı olun biraz 4000 TL fiyat vermiş nasıl güveniyorsunuz böyle ilanlara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS4 Slim 500 GB 2. el 5000 5500 TL fiyatında satılıyor dolandırılmak mı istiyorsunuz düşmeyin böyle ilanlara keriz avı.

Son düzenleme:

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Belki kızacaksınız hocam ama xbox konsol + gamepass alırdım ben eğer pc niz yoksa.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,513
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yok daha yapmadım size cevap geldimi?

Yeni oyun çıkmıyor ona ama hem 45 TL güz fiyat tm da ps 4 daha iyi gibime geliyor grafik olsun oyunları olsun yani sizce?
Yazmadı daha ama dolandırıcı olmaması imkansız gibi bir şey bekliyorum.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yok daha yapmadım size cevap geldimi?

Yeni oyun çıkmıyor ona ama hem 45 TL güz fiyat tm da ps 4 daha iyi gibime geliyor grafik olsun oyunları olsun yani sizce?
Ps iyi ama oyun fiyatları gerçekten çok pahalı miktarlarda. Xbox gamepass'i sağdan soldan bir tık daha ucuza alabilme şansınız var. 10-15 TL ye 2 aylık kod satanlar var. Bu şekilde baya idare ettirir sürekli 2 aylık kod alarak vb.

krammer

80+ Bronze
Kırık cihaz mevzusu PS3 de kaldı. PS4 ve özellikle pro versiyonlarda kırık cihazlar normal fiyattan daha pahalıya satılıyor

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Ps iyi ama oyun fiyatları gerçekten çok pahalı miktarlarda. Xbox gamepass'i sağdan soldan bir tık daha ucuza alabilme şansınız var. 10-15 TL ye 2 aylık kod satanlar var. Bu şekilde baya idare ettirir sürekli 2 aylık kod alarak vb.
PS Plus yeni üyelik sistemi çıktı demekten artık yoruldum niye kimsenin haberi yok siz üstünüze alınmayın ama herkes aynı şeyi tekrarlıyor şu forumda.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
PS Plus yeni üyelik sistemi çıktı demekten artık yoruldum niye kimsenin haberi yok siz üstünüze alınmayın ama herkes aynı şeyi tekrarlıyor şu forumda
Hocam konsolları pek takip etmiyorum o yüzden en son duyduklarım kadar bilgim. Böyle bir yeni sistemi sizden duydum bilgi için teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,766
Üyeler
141,625
Son üye
efehanh
Top Bottom