Neler Yeni

Bu saçma kanalın nasıl bu kadar abonesi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Özgür Atmaca
Merhaba youtubede gezerken saçma bir velet gördüm vay arkadaş dedim bu kadar saçma videolar olan bir veledin nasıl bu kadar abonesi olabilir bildiğin 40 milyon abonesi var moralim iyice bozuldu gerçekten zor zamanlar geçiriyorum bu ülkeden bi şey olmaz be aga

Ekler

• Screenshot_20230929-152213_YouTube.jpg
    Screenshot_20230929-152213_YouTube.jpg
    590.5 KB · Hit: 166

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba youtubede gezerken saçma bir velet gördüm vay arkadaş dedim bu kadar saçma videolar olan bir veledin nasıl bu kadar abonesi olabilir bildiğin 40 milyon abonesi var moralim iyice bozuldu gerçekten zor zamanlar geçiriyorum bu ülkeden bi şey olmaz be aga
Bot

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Özgür Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
40m bot ne bu arada abo, çivisi çıkmış. Aile parası vardır, ana baba şımartmıştır, yutubır olcam deyip ağlayınca ajansın birine başvurmuşlar gibi duruypr. Videolarına bakmadım, ama banner güzelce hazırlanmış. Peder efendi de olmuşken en fazlası olsun, benim canım oğluma feda olsun diyerek bastırmış botu belli ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

videonun birine baktım, bakmam yetti. Pişman da etti. Ajans gibi bi ortam kurulmuş, dediğim gibi paraları çok. Tiktokçu tayfa, tiktoktakileri toplayıp youtube a atıyolar. Kara para aklama vs işleri var gibi duruyor. 40m abone botu ucuz bişey olmasa gerek. enes batur un 2milyon abonesi var, sen düşün olayı. 40 milyon demek, ülkenin neredeyse yarısı. Hadi globale oynuyolar, diyalogsuz ve ingilizce başlıklar ile, fakat yine çok zor bir sayı. Bunlara bakarak bozma moralini, eğer youtube vs düşüncen varsa.

Kara*

80+ Silver
Çocuk kanalları hep tutar kankam sen de git aç 2-3 dandik şeyler paylaş oyuncak falan bak nasıl izlenirsin. Benim de karşıma Mete Kayagil diye eleman çıkıyor adam manyak izleniyor 2-3 rp yapıyor veletlere villasını 2 aya alıyor.

DonanımFikir

Fikr-i Donanım 2020-2024
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,605
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Zaten hitap ettiği kitle çocuklar ve bebekler.
Yabancı başlık ve içerikle yaptığı sürece bi de videoda bol bol şakalar veya para harcanmışsa izleniyor malesef.
Youtube böyle bir yere dönüştü diyebilriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,996
Üyeler
141,656
Son üye
Kong98
Top Bottom