Neler Yeni

Bu sene sınav olur mu?

T.P.G.

80+ Titanium
Lna harbiden o değil de eba’nın da meb’in de topunun yani. Lna apt*l herif eba da bok mu var da tüm dersleri oraya çekiyon yetmezmiş gibi ne güzel 2 de biten dersimizi 1 gün öğleden önce bir gün sonra şeklinde ayarlamış ulan beynini cebine mi koydun:
20:30 da biten ders olur mu la?
Ebanın alt yapısı b*k gibi zaten giremiyoruz bile
Sakin ol uyarı gelecek şimdi biri raporlar hemen :D

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar sizce bu sene sınavlar olacak mı?
Ben hiç sanmıyorum çünkü vaka sayıları birden bire 29 30K lara kadar fırladı, birde bu bizim gördüğümüz tarafı işin.
Çevremden felan işin içinde olanlardan duyum alıyorum çok daha fazla görünenden diyorlar, yani sürekli erteliyorlar bu sınav tarihlerini ben böyle düşünüyorum siz?
Biz olduk, neredeyse tüm notlar da E-Okul'a girildi bile, iptal edileceğini de sanmam.
Sizin de sınavdan kaçma gibi durumunuz olmayacak, Ocak'ta ya da Şubat'ta olursunuz.
Bir ya da iki konu yerine dört beş konudan sorumlu olacaksınız, aslında biraz daha kötü sizin için.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Lna harbiden o değil de eba’nın da meb’in de topunun yani. Lna apt*l herif eba da bok mu var da tüm dersleri oraya çekiyon yetmezmiş gibi ne güzel 2 de biten dersimizi 1 gün öğleden önce bir gün sonra şeklinde ayarlamış ulan beynini cebine mi koydun:
20:30 da biten ders olur mu la?
Ebanın alt yapısı b*k gibi zaten giremiyoruz bile
Bugün gene girilmiyor xd

Biz de hocalar sınavları hep attı bunlar gerçek sınavlarınızdı diye tekrar sınav hazırlamaları gerekecek 1 sınavlar olursa en azından soru tipleri görmüş olurum.

T.P.G.

80+ Titanium
Lna yine ban yemiyim xd.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Din dersinde de güzel gidiyor.
Alıntıyı görüntüle

@Furkan Aslan lna sen mi raporladın yoksa :oops: forumdaki bu sırtımızdan bıçaklayan kim ya. Sanki kendisine küfrettim ki küfür bile etmedim cidden şaka gibi bir varlık olsa gerek naısl bir yıkıklıktır. 9 uyarım oldu teşekkürler.
Yok be, ben raporlamadım.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bizim sadece matematik sınavı vardı onada girmedim tarihleri karıştırdım diğer sınavlar koronanın aşısını falan bulurlarsa yaparlar.

@Furkan Aslan bizim okulda bodrum katı var aslında 2 bıçak alıp oraya geleni bıçaklayabiliriz he kaçanıda assasins ler gibi üstüne atlarız özellikle o müzikçi çalamayınca kızıyor zar zor korkudan çalıyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

T.P.G.

80+ Titanium
Bizim sadece matematik sınavı vardı onada girmedim tarihleri karıştırdım diğer sınavlar koronanın aşısını falan bulurlarsa yaparlar.

@Furkan Aslan bizim okulda bodrum katı var aslında 2 bıçak alıp oraya geleni bıçaklayabiliriz he kaçanıda assasins ler gibi üstüne atlarız özellikle o müzikçi çalamayınca kızıyor mal ***** diyor zar zor korkudan çalıyorum.
Hayal gücün baya genişmiş

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
banada notayı söylemediğim için kızıyodu
Adı da levent hiç sevmem derslerinden kaça bir tokat atmıştı bir dövmüştü varya ama bana sadece ayağıma tekme atmıştı mezun olurken kafasına taş atıp kaçıcam.

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Adı da levent hiç sevmem derslerinden kaça bir tokat atmıştı bir dövmüştü varya ama bana sadece ayağıma tekme atmıştı mezun olurken kafasına taş atıp kaçıcam.
oha xD
benim hocanın adı erman kanal d ye filan çıkıyo
dövmüyo ama çok kötü laf yapıyo .

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Bence okul sınavlari olmayacak puanlari eba,odevler,projeler belirleyecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,213
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom