Neler Yeni

Bu sene sınav olur mu?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Arkadaşlar sizce bu sene sınavlar olacak mı?
Ben hiç sanmıyorum çünkü vaka sayıları birden bire 29 30K lara kadar fırladı, birde bu bizim gördüğümüz tarafı işin.
Çevremden felan işin içinde olanlardan duyum alıyorum çok daha fazla görünenden diyorlar, yani sürekli erteliyorlar bu sınav tarihlerini ben böyle düşünüyorum siz?

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
Ben hiç sanmıyorum çünkü vaka sayıları birden bire 29 30K lara kadar fırladı, birde bu bizim gördüğümüz tarafı işin.
Çevremden felan işin içinde olanlardan duyum alıyorum çok daha fazla görünenden diyorlar, yani sürekli erteliyorlar bu sınav tarihlerini ben böyle düşünüyorum siz?
bizi 1 ay eve kapatıp sınavları yapabilirler ama sanmıyorum bu yıl sınav olucağını

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Çoğu ülke yıl sonu sınav sistemine sahip olduğundan dolayı rahatlar, bizde ise defalarca sınav yapılıyordu.
Büyük ihtimalle yıl sonu 1 sınav oluruz tekrardan ama bize 1 hafta önceden söylenen sınavların notlarının kabul edilmesi kadar koyan bir şey yoktu.

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet
Yaw 9. Sınıfa geçtim.Bu kadar zor olamaz.Bide biz bütün sınavları olduk.Ortalamam 95 di hep.60 a düştü.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk sınavları oldunuz mu?
Biz olduk ve iptal olmadı bu sebeple herkes olacaktır.
İkinci sınavlarda olacaktır, bize acıyan mı var.
Olmadık ve sınav olanların sınavı geçersiz olacak diye duydum.
Bence de öyle olur çünkü vakalar çok çok arttı.

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
umut yiyen
Olur çalış

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
En azından Ocak'a kadar şimdilik sınav olmayacak.Ocak'tan sonra zaten herkes aşıdan ümitli.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
Öncelikle birden 30000 kişi hasta olmaya başlamadı aslında bayadır öyle. Sınavlara gelirsek bence olur gibime geliyor çünkü o zamana aşı Türkiye'de yaygınlaşabilir ve konu olarak uzaktan eğitimle öğretilen konuların soruları zorlayıcı olmaz.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Çoğu ülke yıl sonu sınav sistemine sahip olduğundan dolayı rahatlar, bizde ise defalarca sınav yapılıyordu.
Büyük ihtimalle yıl sonu 1 sınav oluruz tekrardan ama bize 1 hafta önceden söylenen sınavların notlarının kabul edilmesi kadar koyan bir şey yoktu.
Yeni yıla kadar sınav yapılmayacak okula da gidilmeyecek online eğitim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,817
Üyeler
140,558
Son üye
selimsoylu321321
Top Bottom